Šī gada 6. novembrī tika tika atklāta interneta platforma “Visas Iespējas“, kas apkopo dažādas iespējas jauniešiem sevi pilnveidot – pieredzes apmaiņas braucienus, seminārus, apmācības, meistarklases, piedzīvojumus un citas. Platforma “Visas Iespējas” savieno aktīvos jauniešus ar organizācijām vietējā un arī starptautiskā mērogā, sniedzot iespēju atrast dažāda veida aktivitātes atbilstoši katra interesēm.

“Visas Iespējas” ir sešu jauniešu attīstīts projekts, kas ieguvis sociālā uzņēmuma statusu. Vidējais jauniešu vecums nepārsniedz 23 gadus, tāpēc viņi paši labi pārzina, kas interesē mūsdienu jauniešus.

“Visas Iespējas” ne tikai informē un iedvesmo jauniešus, kuri meklē savu nākamo mērķi, bet arī aicina pašas organizācijas piedalīties lapas satura veidošanā un dalīties ar saviem projektiem un iespējām. Pašlaik lapā atrodamas vairāk nekā 100 iespējas no vairāk nekā 50 organizācijām, un skaits katru dienu tiek papildināts gan ar vietējā, gan starptautiska mēroga iespējām. Tāpēc aicinām visas Latvijas organizācijas, kas strādā jauniešiem un ar tiem, pievienoties platformai un izmantot to, lai padarītu savas iespējas vēl redzamākas un pieejamākas.

Platformas meklēšanas un filtru iespējas ļauj katram jaunietim ērti apskatīt un atrast iespējas tieši viņam interesējošā kategorijā un nozarē. No darbnīcām, meistarklasēm, apmācībām, konferencēm un kino vakariem dažādās Latvijas vietās, līdz pat starptautiskiem jauniešu apmaiņas projektiem, iespējām piedalīties brīvprātīgā darba projektos vairāku mēnešu garumā – atliek vien izvēlēties, kā veidot savu nākotni!

Izmanto iespēju un apskati Visas Iespējas šeit.

Vairāk informācijas:
Gustavs Upmanis
[email protected]
+37128663646