Sestdien, 7.septembrī notika 13.Latvijas Robotikas čempionāta pirmais posms – Jelgavas robotikas čempionāts. Dalību šajā posmā RoboQuick uzsāka ar dalību četrās disciplīnās – Mini Sumo skolēni, Lego Sumo (6.-12.kl.), Lego līnijsekotāji un VEX. Veiksmīgākās disciplīnas mūsējiem šoreiz bija VEX un Lego Sumo (6.-12.kl.). VEX disciplīnā RoboQuick pārstāvji dominēja, ieņemot pirmās piecas vietas (labākie no tiem, 1.vieta – Oskaram un Kristapam Soboļeviem, 2.vieta – Oskaram Soboļevam un Aleksim Oskaram Strautam, 3.vieta – Aleksim Lustem un Ansim Rūdolfam Rudzītim). Lego Sumo (6.- 12.kl.) 1.vietu ieguva Oskars Soboļevs (11.b) ar robotu “Pelmenis”, bet 5.vietu – Ansis Rūdolfs Rudzītis (11.b) ar robotu “Vālotājs”. Mini Sumo disciplīnā gan Kristapa Soboļeva, gan Oskara Soboļeva vadītie roboti ieguva dalītu 5.vietu, bet Alekša Oskara Strauta (11.b) un Maira Bērziņa (12.c) vadītie roboti ieguva dalītu 9.vietu. Paldies šī gada skolas absolventam Kristapam Soboļevam par dalību sacensībās un palīdzību pārējiem komandas dalībniekiem jauno robotu vadības apguvē, kā arī robotikas pulciņa skolēniem par dalību sacensībās!