5.decembrī pasākumā “Valmieras jauniešu balva 2019” tika sveikti aktīvākie Valmieras jaunieši un viņu atbalstītāji. Apbalvojumus, kā jau ierasts, pasniedza 6 nominācijās: gada jaunietis, gada jaunatnes organizācija, gada zaļākais jaunietis, gada pasākums jauniešiem, gada jauniešu lieldraugs, gada labvēlīgākā laika pavadīšanas vieta jaunietim.

Vislielākais prieks par mūsu 12.b klases skolēnu Ričardu Ediju Štibi, kurš saņēma nomināciju “GADA JAUNIETIS 2019”! Ričards patiešām ik dienu darbojas, lai uzlabotu jauniešu dzīvi Valmierā: viņš ievēlēts 9.Jauniešu Saeimā, ir Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas koordinators, vasarā aktīvi darbojies grāmatu maiņas punktā, bet mūsu skolā ar Ričarda rakstīto projektu palīdzību izremontēta teātra klase un norvēģu klase. Bet tie ir tikai maza daļiņa no Ričarda paveiktajiem darbiem.

Lepojamies un novēlam daudz radošu ideju arī turpmāk!