Svētdien, 13.oktobrī Valmierā, Kazu krācēs norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās klubam “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” vairākas medaļas pieaugušo un jauniešu kategorijās, tostarp goda pjedestāla augstākā kaluma rotas izcīnīja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 9.b klases izglītojamie Ralfs Jurjānis un Pēteris Dambekalns.

Mērojoties spēkiem ar vadošajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunajiem airēšanas slalomistiem un spēcīgiem un titulētiem vienaudžiem no Krievijas un Baltkrievijas, K1 laivu klasē vīriešiem absolūtajā junioru konkurencē triumfēja Ralfs Jurjānis, savukārt sudrabs MK1 U16 vecuma grupā un MK1 U18 vecuma grupas bronza Pēterim Dambekalnam.

Stipri atzinīgi novērtējami arī airējošo mūsu valsts ģimnāzistu nesenie sportiskie panākumi, pirms mācību gada sākuma. Latvijas Jaunatnes čempions Ralfs Jurjānis izcīnīja Latvijas izlases augstāko vietu Pasaules Junioru un U23 čempionātā Krakovā, bet Pēteris Dambekalns kāpa uz goda pjedestāla, sveikts ar Latvijas Jaunatnes čempionāta zeltu 3xMK1 braucienā un bronzu MC1 U16 kategorijā.

Lai gan nozīmīgo airēšanas slaloma sacensību sezonai ir pielikts spīdošu panākumu punkts, Ralfam Jurjānim un Pēterim Dambekalnam turpinās ūdens treniņi un tie atbildīgi savienojami ar pienācīgu izglītošanos.

Foto autors: Kaspars Pakers

Fotoattēlā: 1.vietā Ralfs Jurjānis, 3.vietā Pēteris Dambekalns

VSA-Valmiera

Kaspars Pakers

26594761