Piektdien, 30. novembrī, jaunie improvizatori no visas Vidzemes sanāca kopā, lai savstarpēji sacenstos un gūtu tik nepieciešamo pieredzi nākamā gada reģionālajam turnīram. Pamatskolas grupā dalītu pirmo vietu Vidzemē guva VPVĢ komandas “Mikslis” (Beāte Tetere, Alise Jansone, Sendija Rozenšteine un Laura Luīze Kiļupe) un “Trādirīdi” (Oskars Markuss Kobuss, Aļesja Kovaļova, Elīna Krūmiņa, Amanda Čigunova un Daniela Pole), iegūstot 51 punktu. Vidusskolas posmā gan pirmā, gan otrā vieta arī pārgaujiešiem – komandām “Varavīksne” (Venijas Kalniņa, Ilvars Čukurs, Elīza Zeibote un Ričards Edijs Štibe) (53 p.) un “Aste” (Marta Laura Avotiņa, Nikola Ance Salmiņa, Alise Kjaspere un Santa Ābele) (50 p.).

Lepojamies un turam īkšķus, lai mūsējiem veicas, izcīnot tiesības piedalīties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos!