VISC mājas lapā publicēti mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves pavasara skašu rezultāti, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lieluzvedumam “Augstāk par zemi”.

VPĢ 10.-12.klašu mūsdienu deju grupa “Flash” ar deju “Skelets skapī” ieguvusi augstākās pakāpes diplomu, atpaliekot vien no Jelgavas deju studijas “Benefice”, A.Daņiļeviča deju skolas “Dzirnas” un deju studijas “Buras”. Otra 10.-12.klašu grupas izpildītā deja “Ragaines” ieguvusi 2.pakāpes diplomu.

Savukārt 7.-9.klašu mūsdienu deju grupa “Flash” ar dejām “Mākoņos” un “Robežas” ieguvusi 2.pakāpes diplomu, iekļūstot 10 labāko deju grupu vidū.

Mūsu dejotāju panākumi šobrīd nodrošina abiem sastāviem dalību XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lieluzvedumā. Vēl tikai jāsagatavojas rudens skatei.

Esam lepni par mūsu dejotāju panākumiem! Paldies ikvienam un jo īpaši kolektīva vadītājai, horeogrāfei Lindai Mīļajai!