Sveicam Annu Emīliju Sutu ar izcīnīto 2.vietu Latvijas skolu orientēšanās kausā!

11. aprīlī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā aizvadīts 2018. gada Latvijas Skolu orientēšanās kauss. Tajā mūsu skolu pārstāvēja Agnija Caune, Anna Emīlija Suta, Kate Kristiāna Erģe un Haralds Kārlis Višņevskis.

Skolu orientēšanās kausā kopā piedalījās vairāk kā 800 skolēnus no 90 Latvijas skolām.

Sacensības noritēja trīs daļās – kvalifikācijā, no kuras 12 labākie katrā vecuma grupā piedalījās pusfinālā un pēc tam seši labākie arī finālā.

Uz pusfināliem no mūsu skolas spēja kvalificēties 2 sportistes – Agnija Caune S1 grupā (17-20 gadus veci) 1.vieta un Anna Emīlija Suta S2 grupā (15-16 gadus veci) 4.veita. Abas sportistes arī pusfinālā uzrādīja labus rezultātus un izcīnija vietu finālā, Agnija kā 1. un Anna kā 3.

Finālā gan neiveicās tik labi kā iepriekš. Agnijai 2 kļūdas un tikai 4.vieta. Taču Anna savā finālā cīnījās līdz finiša līnijai, kurā par nieka tiesu nācās piekāpties sportistei no Siguldas valsts ģimnāzijas.

Skolu kopvērtējumā no 90 startējušām skolām mūsu skola ierindojās 15 vietā.

Foto galerija https://photos.google.com/share/AF1QipN9qMzKnJIm4KFIpicaBLSoRip_aEMVYuQTX-ce4dXNaxI7FUuzbpIQpbKyaV0oxw?key=R2ZNRTd2ZHIwQkY1MkpCTzVaY21HLVlKQUVzdkxB