Sveicam!

Sveicam abus Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas TEĀTRA sastāvus ar veiksmīgu dalību Valmieras pilsētas skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā. Novēlam veiksmi Vidzemes reģiona konkursā, kas notiks 12.martā Valmieras Viestura vidusskolā. Paldies skolotājai Agitai Ziņģītei!

Sveicam!

Sveicam Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 7.klašu informātikas olimpiādes laureātus: 1.vietas ieguvēju Mairi Bērziņu (7.a), 2.vietas ieguvēju Kati Kristiānu Krakopu (7.a), 3.vietas ieguvēju Domenik Paulauskas (7.b) un Ričardu Endiju Štibi (7.b). Lai veicas Valmieras pilsētas un starpnovadu 7.klašu informātikas olimpiādē!

Sveicam!

Sveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu 8.kl. izglītojamo olimpiādes vācu valodā laureātus: 1.vietas ieguvēju Andri Kārkliņu (8.b kl.) un Atzinības raksta ieguvējus Dairi Krasovski (8.b kl.), Annu Lenoru Gorsku un Betiju Deinu Muižnieci (8.c kl.)! Paldies skolotājām Olitai Nīmantei un Rutai