Izlaidumi 1973. gads (1.izlaidums)

73A11. A klase – Audzinātāja Zenta Harmsone, Baldiņa Ruta, Belovs Andris, Cīrulis Egons, Dance Ruta, Jakubaņeca Lilija, Jančevska Solveiga, Kucka Rita, Kuplā Maruta, Lapsa Dzintra, Māliņa Lilita, Maurisepa Mudīte, Oļehnoviča Ludmila, Ozola Sarmīte, Punāne Vija, Sujetova Ligita, Šrama Valda, Višķers Vladimirs, Veiss Ziedonis, Vosa Līga

 

 

 

73b11. B klase – Audzinātāja Genoveva Viļumsone, Ābele Anita, Arnava Vēsma, Baltuse Zaiga, Bieziņa Dace, Buša Aiga, Celma Maruta, Dembovska Inese, Dundure Valda, Goltiņa Laimdota, Grinberga Baiba , Iesmiņa Aija, Jaunzeme Maija, Kalniete Ilzīte, Kego Aivars, Ķirpe Līga, Līvs Ilze, Rentniece Anita, Rubene Laimdota, Tīlena Baiba, Zibene Dace, Reikmanis Andris, Bila Lilija

 


1974. gads (2.izlaidums)

74A11. A klase – Audzinātāja Vija Greiškalne, Bukums Viesturs, Bilsēna Ingrīda, Devīte Regīna, Gabranovs Juris, Grava Dace, Gūtmārcis Aivars, Indriksons Guntis, Kalaša Ilze, Krivickis Jānis, Karkovskis Arīns, Krieva Ruta, Ķauķis Silvija, Ķezis Ivars, Laimiņa Rita, Lezdiņa Liāna, Logačeva Dace, Lore Malda, Ozollapiņa Maija, Plūme Valdis, Putniņa Anita, Rudaka Lolita, Rudzītis Dzintars, Vasiļjevs Pēteris, Zariņa Anita, Mednis Jānis

 

 

 

74b 11.B klase – Audzinātāja Tamāra Ignatjeva, Apiņa Inta, Apše Valentīna, Buša Dzintra, Celms Guntis, Dūne Nellija, Jansone Ramona, Kalniņa Sandra, Kuģe Vija, Laure Ingrīda, Miezīte Baiba, Ozoliņš Andris, Plāne Vija, Spilbergs Egils, Sprukte Valentīna, Stepulāns Aivars, Stureiko Ārijs, Šmite Inese, Trofīmova Taiga, Začeste Maija, Zeipe Ruta, Zenka Valda

 

 


1975. gads (3.izlaidums)

75a11.A klase – Audzinātājs Arturs Narbuts, Auniņa Baiba, Aunītis Juris, Balodis Egīls, Cepure Dzintra, Dāniels Modris, Daiga Uldis, Eiduka Valda, Indriksons Uldis, Krievs Jānis, Kreicmane Ilze, Liepiņš Juris, Markvarts Ainars, Mjaeumbaede Ligita, Osis Dainis , Onkele Aiva, Pandalons Ēriks, Puķīte Daira, Reinvalde Inese, Rolmane Lauma, Sijāte Dagnija, Tomsone Zanda, Vējiņš Pēteris, Vērmane Edīte, Zariņš Ilgonis

 

 

 

 

 

75B4

11.B klase -Audzinātāja Irina Baranovska, Āboliņa Anita, Badūne Zaiga, Bedrīte Maija, Eglīte Velga, Grasis Indulis, Kaupmane Inese, Ķirse Inese, Krūmiņa Gunta, Liepiņa Inese, Maile Silvija, Medne Marija, Reinfelds Andris, Rosļakovs Juris, Roštoka Gunita, Sokolova Anita, Šaberte Anda, Tauriņa Anita, Vilne Venita, Bergholds Vilnis, Liepiņš Bruno


1976. gads (4.izlaidums)

11. A klase – Audzinātāja Biruta Grava, Ambote Edīte, Apinis Andris, Apsīte Vija, Ābele Anta, Bergsons Ivars, Beroza Anita, Bratuškins Gunārs, Broliša Sandra, Cikovska Sarmīte, Gertnere Inese, Grāpis Valdis, Holšteins Edgars, Ivanova Tatjana, Jerkina Dace, Kājiņa Elga, Klepere Ināra, Makarova Ināra, Miška Mārīte, Puleksis Imants, Riba Maldis, Rutka Līga, Savicka Anna, Tupikeviča Anita, Ulmane Ina, Mateuss Aivars,

76AB11. B klase – Audzinātāja Ruta Rutka, Āboliņa Gunta, Balodis Ivars, Bembere Sarmīte, Cielēns Jānis, Cīrulis Imants, Daukšte Ziedīte, Grava Sarmīte, Ivanova Vita, Jekume Aija, Kalniņš Vairis, Karnats Ilmārs, Kursītis Ivars, Ķirse Valda, Liepiņš Jānis, Mackeviča Inese, Neilande Ilze, Ozols Ilmārs, Pavloviča Inese, Seļickis Harijs, Sīka Ēriks, Skujiņa Inese, Stalšāne Ina, Šaimordanova Ludmila, Treija Sanda, Vīksna Anta, Zariņš Aldis, Ziemulis Ivars

 


1977. gads (5.izlaidums)

77A

11. A klase – Audzinātāja – Laima Krūma, Adata Inguna, Birzaks Jānis, Būmane Iveta, Daugule Elga, Dvinskis Jānis, Grava Egils, Grinbergs Juris, Heindrika Ilze, Henilāne Arta, Jemste Māra, Kolīte Mudīte, Krusts Ritvars, Krūmiņš Guntis, Leitis Raimonds, Liepiņa Anita, Liepiņa Māra, Lucāne Gita, Ludzniece Lauma, Melbārde Ineta, Munce Elga, Pēce Lelda, Pētersone Maija, Pētersons Vairis, Puzuka Antra, Ratnieks Vairis, Rudzīte Velga, Seldniece Sarmīte, Sokolovska Sandra, Sproģe Inese, Suharževska Helēna, Šavlovska Lija, Vekters Ralfs, Zundure Inta

77

11. B klase – Audzinātājs Imants Šteindāls, Artiņš Mārtiņš, Artiņa Inita, Bacis Jānis, Balodis Uldis, Bērziņa Aija, Buša Daina, Gulbe Sandra, Janševska Ilona, Kalniņa Ilze, Kalniņa Vita, Karotkova Ludmila, Krieva Inta, Liepiņš Agris, Medne Ligita, Niedra Raitis, Nīgals Andis, Ozola Valda, Papule Agita, Safronova Dace, Siktārs Gundars, Skrastiņa Ligita, Šarkovskis Staņislavs, Vadone Iveta, Vērmane Anita, Viļumsone Dace, Vizule Gunita, Zvirbulis Jānis


1978. gads (6.izlaidums)

78B

11. A klase – Audzinātāja Alija Uzuliņa, Amoliņa Meldra, Auzenbergs Valdis, Ābele Jānis, Belogrudovs Dzintars, Bergsons Gundars, Bezdelīga Anita, Bleikša Vita, Cekula Līga, Danielsone Daila, Elksne Ināra, Grava Sandra, Grigalka Gunta, Irjūpina Inta, Jākobsons Atis, Kalniņa Antra, Kokins Modris, Ķirsis Vilnis, Laicāne Laima, Liepiņa Inese, Luste Zeltīte, Namniece Dzintra, Nerātne Ilze, Ņemirovska Eva, Paija Ainārs, Peltmane Vita, Polis Dainis, Purgalis Guntars, Rambols Ivars, Rutks Māris, Rutks Uģis, Strads Agris, Vanage Ilze, Vērmanis Oļģerts 11. B klase – Audzinātāja Genoveva Viļumsone, Alne Līga, Antone Antra, Arnīte Agita, Ābele Aigars, Āboliņa Ginta, Beldavs Arnis, Bērziņš Normunds, Ceicāne Irīna, Dābols Aldis, Enģele Ilona, Freidenbergs Armands, Gailītis Andis, Gulbe Maija, Gulbis Māris, Krēsliņš Mārtiņš, Ķence Vita, Lūse Zeltīte, Miglavs Jānis, Miķelsons Agris, Morozova Mirdza, Neļķe Inta, Ogsts Aivars, Papulis Aigars, Pētersone Dace, Radziņš Jānis, Rozīte Velga, Ritmanis Valters, Ritmanis Vilnis, Sproģe Olita, Straumītis Aivars, Strazdiņš Māris, Šāble Iveta, Šavčenko Iveta, Vītola Sandra, Zariņa Aisma, Zeibots Dace, Zirne Zaiga, Zvirbulis Māris


1979. gads (7.izlaidums)

 

79A

11. A klase – Audzinātājs Uldis Paeglis, Alksnis Normunds, Andersone Aida, Āboliņa Vineta, Balgalvis Ervīns, Barkāne Inta, Bērzleja Ineta, Bukuma Inese, Druska Raita, Gaiķis Gvido, Grigorjeva Anita, Jakabsone Anita, Krūma Inga, Ķirsis Aivars, Lācis Edgars, Ločmele Maija, Marcinkēviča Rita, Markus Inese, Markvarte Ineta, Maskate Dace, Melece Sandra, Muncis Bruno, Mūrniece Maruta, Papulis Juris, Pauzere Inta, Pētersone Iveta, Puksis Ivars, Reinfelds Gatis, Skujenieks Andis, Upeniece Ilona, Vagulis Ziedonis, Vucāns Andris, Zvirbule Zinta

 

79B 11. B klase – Audzinātāja Ruta Ziemele, Aleksejevs Aivars, Altberga Irēna, Bartkēvičs Juris, Brencis Aldis, Brikmane Vija, Dāniele Ligita, Dundure Solvita, Dzērve Jānis, Garselis Armands, Grasmanis Valters, Jansone Anita, Kaša Iveta, Kārkliņš Guntis, Kreicmane Indra, Kostjukova Maija, Kuzmina Sandra, Liepiņa Sarmīte, Maskate Māra, Manika Dzintra, Mola Inese, Morozova Ārija, Muceniece Maija, Opmane Elita, Priedītis Andis, Riekstiņa Ginta, Rullīte Iveta, Sēne Sarmīte, Skujiņa Iveta, Šāberte Iveta, Točs Dzintra, Vītiņa Vita, Zilēviča Iveta


1980. gads (8.izlaidums)

80A11. A klase – Audzinātāja Rasa Ziemele, Andersons Andis, Gāters Māris, Gerliņa Dace, Gertners Ervins, Grūbe Ginta, Kalniņa Rudīte, Kampare Vita, Kārkliņa Guna, Krizone Sarmīte, Krūzīte Nelda, Kučinskis Māris, Ķāve Iveta, Ķirsis Zigmunds, Lapiņa Ginta, Lapiņš Andis, Lazdiņa Līga, Lezdiņš Aldis, Liepiņa Ilze, Liepiņa Iveta, Mangale Indra, Miķelsons Armands, Morozovs Aldis, Namniece Inese, Ozols Ģirts, Paija Inese, Puļļa Agris, Punkstiņš Uldis, Putniņa Ginta, Straumīte Aija, Vēvere Sandra, Zariņš Guntars

80B11. B klase – Audzinātāja Alevtīna Grahovska, Baumane Antra, Blūms Uldis, Caune Inese, Dudelis Jānis, Dūdiņa Maira, Eglītis Aldis, Ērglis Agris, Frošs Imants, Gore Rasa, Grāvelsiņš Jānis, Jenava Sandra, Kaufmane Sandra, Kaulakalns Ziedonis, Krūkle Anita, Laicāne Žanna, Lapiņa Dzintra, Leimane Sandra, Liepiņš Guntis, Mellezere Anda, Meļķe Inguna, Miķelsons Juris, Muižniece Iveta, Muižniece Maira, Ozoliņš Valdis, Prikašs Zigurds, Purmalis Dzintars, Rēvalde Anita, Siliņa Inese, Strazdiņa Ligita, Šļaukstiņš Anrijs, Šmite Dace, Švalbe Maiga, Taube Līga, Visokoborskis Ģirts, Zaķe Inga


1981. gads (9.izlaidums)

81A11. A klase – Audzinātāja Zenta Harmsone, Antone Ilze, Bēķe Māra, Bērtulis Guntis, Birzgale Ineta, Buša Dace, Čiževskis Ainārs, Dance Antra, Dāvidsone Dace, Grava Ģirts, Ievalde Lolita, Jaunzeme Inguna, Jēgers Māris, Jukāms Villijs, Karols Andis, Kornete Gunta, Krastiņš Armands, Lācis Arnolds, Lisovska Astrīda, Lūse Ilona, Madžule Sandra, Riekstiņš Artis, Tihanova Ilze, Tillers Aivars, Tipse Indra, Vēvere Inga, Vītols Raimonds, Zaķe Sanda

 

 
81B11. B klase – Audzinātāja Alija Uzuliņa, Bērziņš Juris, Blase Mārīte, Blavs Inese, Bluķis Andis, Dudelis Aigars, Garselis Rolands, Gulbe Agrita, Jumiķe Inese, Kaparkalējs Juris, Kīna Antra, Ķence Ilze, Lazdiņa Judīte, Liepiņa Valda, Liepiņš Jānis, Pahomova Gita, Petrova Ludmila, Plinta Asne, Puzuks Juris, Rancāne Jolanta, Rūse Indra, Skujiņa Anita, Trauberga Sandra, Upeniece Agita, Zaicevs Igors, Zalts Ainārs, Zariņš Ainis, Zvirbule Inese, Žunna Normunds


1982. gads (10.izlaidums)

82A11. A klase – Audzinātāja Vija Greiškalne, Akmentiņa Iveta, Balode Ilze, Bērziņš Igors, Bluķe Inguna, Caune Jānis, Ceriņš Didzis, Fišere Irēna, Grāvīte Dace, Holšteins Zigurds, Jeršovs Jānis, Juhņēviča Vita, Kalniņš Juris, Kalugina Lolita, Klapere Sarma, Krastiņš Ainārs, Leitena Baiba, Meistere Inese, Miodle Aldis, Mitjkova Gunta, Mucenieks Guntars, Pāže Ivars, Pole Anda, Priedkalns Ainārs, Ruzule Daina, Suksis Normunds, Šekstello Jolanta, Šēniņš Aigars, Šics Ivo, Švalbe Ineta, Tipse Anda, Vīksne Uģis, Vīķe Inguna, Zirne Ginta, Žunna Vilmārs

 

 

82B11. B klase – Audzinātāja Elga Lāce, Amoliņš Jānis, Andersons Einārs, Āboliņa Vidaga, Barkēviča Sandra, Beķeris Vents, Bērziņš Igors, Blaumanis Jānis, Cināts Dainis, Fjodorovs Arnis, Freidenbergs Edvīns, Golvers Jānis, Grāvelsiņš Guntars, Jākabsone Vita, Jenavs Andis, Kalna Iveta, Konstantīne Iveta, Liepiņa Gita, Ločmele Silvija, Lūkina Inguna, Meļķe Vita, Miķelsons Jānis, Niezere Iveta, Paju Agita, Pētersone Anna, Ragaine Anda, Sēne Svetlana, Silniece Vineta, Strazdiņa Līga, Talla Gaida, Zauls Viesturs, Žentiņš Uldis, Žukovina Inese


1983. gads (11.izlaidums)

83A11. A klase – Audzinātāja Ilze Šteinberga, Aizsilnieks Andris, Banders Uģis, Bečere Vēsma, Bergsone Inese, Daņiļēviča Lija, Dinvalds Māris, Ezergaile Ērika, Ivdris Mārcis, Kaufmanis Alvils, Kokenberga Vineta, Kravalis Sandis, Lazdiņa Antra, Līcītis Ēriks, Liepiņa Daira, Ločmelis Jānis, Lotaņuka Anita, Lūse Jureta, Meijiņš Indulis, Pitura Zeltīte, Sedlenieks Māris, Teriņš Ģirts, Tīrums Uģis, Veģere Vēsma, Vītols Gints, Zaķis Olafs, Ziemele Zanda, Zolmanis Andris

 

 

83B11. B klase – Audzinātāja Biruta Cipruse, Amons Uģis, Bečere Arta, Čiževska Olita, Dancis Ivars, Eglītis Druvis, Galzons Ģirts, Goba Andrejs, Kalugina Svetlana, Kantāns Pauls, Kaže Daiga, Kušķis Vilnis, Kūla Andris, Laicāns Andris, Līksnītis Jānis, Melnalksne Indra, Migliniece Inese, Miglinieks Egīls, Mote Indra, Papulis Uldis, Pēlmane Daiga, Pētersone Antra, Skrastiņa Antra, Sleņģis Andris, Uļjanova Guna, Vējiņa Ingrīda, Vīksne-Ozoliņa Evija, Vītola Marita

 

 

 

 


1984. gads (12.izlaidums)

84A11. A klase – Audzinātāja Elga Lāce, Akota Agnese, Auniņa Gunta, Ciesnieks Raimonds, Dzērve Vilnis, Fimbauers Jānis, Kļaviņa Inese, Krastiņa Ginta, Krūmiņš Guntars, Lapsa Juris, Pinka Andis, Pitura Aivars, Skujiņš Normunds, Sprancmane Agita, Spriņģe Guna, Stiebriņš Māris, Suksis Vitolds, Šļaukstiņš Normunds, Tipāns Jānis, Vīksna Inga, Vītols Gatis, Zaula Indra

 

 

 

 

 

84B11. B klase – Audzinātāja Ruta Ziemele, Arnīte Anda, Brente Elita, Briede Ieva, Blumbergs Sandris, Ērgle Guna, Gackis Andis, Grāvīte Gundega, Holste Guna, Jēkabsons Artis, Judeiks Ainārs, Kanapole Gunta, Kārkliņš Uldis, Kovaļevska Laila, Krievs Artis, Ķirsis Ivars, Laicāne Irēna, Lipāns Normunds, Melderis Aigars, Miodle Ineta, Muižniece Inga, Poikāne Elfa, Purmale Ginta, Reinholds Jānis, Strazdiņš Guntis, Šamšels Gundars, Šics Alvis, Šmits Uldis, Irmejs Elvīns, Prikulis Gatis, Zariņa Ingūna

 

 

 

 


1985. gads (13.izlaidums)

85A11. A klase – Audzinātājs Uldis Ābeltiņš, Mednis Jānis, Ališauska Ilona, Alksnītis Normunds, Anuška Aivars, Čeičinieks Dainis, Ērmanis Artūrs, Kalniņš Tālis, Kantāne Ilze, Karlivāns Kaspars, Kasare Inga, Kīns Aigars, Kokenberga Guna, Marenis Atis, Paltiņa Una, Podreza Vineta, Priedīte Līga, Roms Ainārs, Ruks Ivo, Sope Sanita, Strūka Iveta, Šķiņķe Evija, Teriņa Daiga, Tipsis Jānis, Vāverīte Simona, Veģere Anda, Vilka Ilze

 

 

85B11. B klase – Audzinātāja Marta Ādamsone, Ābele Ineta, Ābols Aldis, Goba Juris, Ivdris Uģis, Jurisone Vika, Kancāne Dina, Krastiņa Linda, Krūmiņa Inguna, Laitāns Imants, Lasmanis Uģis, Liepiņa Ingūna, Lipāne Solvita, Martinsons Ingemārs, Melbārdis Arnis, Mežgailis Artis, Ozols Agris, Pekaine Diāna, Pētersons Ainārs, Pinka Uģis, Priede Inga, Rags Armands, Reimane Inese, Riekstiņa Mona, Strazdiņš Guntars, Tanomece Ilze, Vītoliņš Uģis, Zālīte Andra

 

 


1986. gads (14.izlaidums)

86A11. A klase – Audzinātāja Ruta Ziemele, Akmentiņa Dace, Astašenkova Ina, Aumeistars Egils, Ādamsons Uģis, Blaumanis Andis, Brencis Ints, Briede Dace, Dauvarts Mārtiņš, Glāzers Normunds, Grase Gita, Jansone Eva, Kļaviņš Artis, Kubuliņa Ilze, Ķiksis Ivars, Luste Andis, Puļļa Artis, Rence Agita, Serma Inga, Sleņģe Judīte, Sprancmane Mairita, Struihins Valters, Šnepste Anda, Teterovska Ina, Vidriķis Gints, Zariņa Agrita, Zariņa Solvita, Ziemele Solvita, Zīle Vairis

 

 

86B11. B klase – Audzinātāja Zenta Harmsone, Alksne Guna, Amons Gints, Ananjeva Daiga, Āboliņš Ainārs, Breide Ērika, Gromova Ineta, Grūbe Inārs, Gumbris Armands, Jurka Ilgvars, Krūklis Zintis, Kurte Līga, Laitāne Solvita, Marenis Ingus, Mironovska Anna, Ozerinska Lita, Ozoliņš Jānis, Ozoliņš Vents, Priedītis Agris, Rusmanis Kārlis, Reikmane Ilona, Senkāne Dina, Skrastiņš Ivo, Supe Ineta, Šmite Zanda, Tobīse Evita, Ulmanis Aivis, Zvejnieks Raitis

 

 

 


1987. gads (15.izlaidums)

87A11. A klase – Audzinātāja Vija Greiškalne, Bergmane Ilva, Birkavs Guntars, Buliņš Ainārs, Cekula Gunita, Dailidjonoka Ļena, Grahoļska Dana, Kalniņš Ivo, Kazēka Iveta, Kļaviņa Ilze, Krūmiņa Vineta, Kurpnieks Valts, Ogņevs Normunds, Rozenblate Vineta, Siliņa Signe, Skujiņš Dzintars, Stāvause Inita, Stintmane Dace, Šēnbergs Guntars, Šteinbergs Ervīns, Tīrons Armīns, Trumpis Ikars, Valdnieks Raivo, Zīle Alvis, Zujevs Modris, Zumente Agrita, Zālītis Uldis

 

 

 

 

87B11. B klase – Audzinātāja Genoveva Viļumsone, Adata Uģis, Ābola Andra, Āboliņš Alvis, Bērziņš Guntis, Brauķe Santa, Brente Edmunds, Bušmane Jana, Ceplītis Guntars, Cēsniece Solveiga, Fjodorovs Juris, Jansone Agrita, Kokenbergs Uģis, Kriķe Elita, Krūskopa Evija, Litte Rolands, Melderis Spodris, Ogste Laila, Panovs Aivars, Pitura Elmārs, Proņko Vivita, Roķis Kaspars, Sprule Una, Stepanova Anžela, Stračinskis Aivis, Šteindāls Jānis, Vīksne Viesturs

 

 

 

 


1988. gads (16.izlaidums)

88A11. A klase – Audzinātāja Biruta Grava, Aleksejs Ingus, Ādamsons Ivars, Bebre Evija, Balčuna Agita, Čīka Iveta, Kaužēna Daira, Kļaviņš Ivars, Leitens Ritvars, Ločmelis Zigmārs, Maskate Aiga, Morozovs Modris, Pērkone Ineta, Putniņa Inguna, Ruciņš Andis, Ruks Aivis, Sēne Māris, Sope Iluta, Spriņģe Māra, Strūka Evija, Timošenko Romāns, Udālova Signe, Velka Antra, Vīķe Erita, Žentiņš Didzis

11. B klase – Audzinātāja Elga Lāce, Aizsilniece Aija, Bērziņš Artis, Bērzs Normunds, Biseniece Inguna, Devīts Kaspars, Indriksone Revita, Kanders Uģis, Konrāde Sanita, Kušķis Ervīns, Ķīle Inese, Lapsa Inga, Lāce Jana, Malcinieks Roberts, Matvejevs Gints, Mencis Edgars, Paegle Zinta, Rozenbahs Māris, Sietinsons Sandris, Siliņa Sintija, Valtere Kristīne, Vīra Agita, Zaula Ingūna


1989. gads (17.izlaidums)

89A11. A klase – Audzinātāja Alevtīna Grahovska, Balkuss Evija, Bluķe Sintija, Cipruss Normunds, Cīrule Gunita, Cukura Jolanta, Dūdiņš Alvis, Eglīte Alda, Eglīte Aiga, Elsiņš Aigars, Gaile Kristīne, Grūbe Inga, Liezere Aiga, Lipinskis Andrejs, Ozoliņa Inga, Pāvuliņa Laila, Puroms Vilnis, Salna Inga, Selena Selga, Skujiņš Arnis, Sprancis Ints, Stāvausis Artis, Tama Vita, Zariņa Agita

 

 

 

 

89B11. B klase – Audzinātājs Mārtiņš Eglīte-Ozols, Adlers Bruno, Akota Lāsma, Āboltiņa Sanita, Bariss Guntis, Bērziņš Gints, Brakovska Vita, Briedīte Iveta, Dubavs Agnis, Dukure Signe, Ģērmane Egita, Kārņupe Andra, Mīlberga Laila, Plūmīte Sanita, Priede Ainars, Putns Agris, Roķe Liene, Saule Ligita, Sedlinieks Artis, Strazdiņa Inese, Svīķe Iveta, Šepters Jānis, Vesī Sintija, Voitāne Sanita, Vorkale Indra

 

 


1990. gads (18.izlaidums)

90A12. A klase – Audzinātāja Olita Nīmante, Banģiere Laila, Bečere Elita, Bisenieks Māris, Bukuma Evita, Ennīte Santa, Gailuma Svetlana, Kareļkovs Andris, Kārkliņa Ilze, Klapenkovs Igors, Kraukle Evija, Kuzina Saiva, Lejiņa Lelde, Limbēna Antra, Lodziņa Ulla, Mandelberga Antra, Mugarevičs Jānis, Sala Dace, Senkāns Roberts, Sokolovs Andrejs, Stabiņa Juta, Stintmanis Gatis, Šedko Jānis, Šverns Gvido, Voiska Uldis, Vorobjovs Vilnis

90B12. B klase – Audzinātāja Elga Lāce, Akmina Inga, Alliks Guntars, Apine Inese, Āboliņš Ingus, Balode Inga, Bebre Evita, Briede Jolanta, Brizauska Ilze, Gaugere Sanita, Gotovskis Aiga, Grasberga Laine, Grīnberga Agita, Indriksons Andris, Krasts Sandis, Kupcova Mairita, Kušķis Andris, Laicāns Juris, Lūkina Kaija, Marenis Kārlis, Panova Dace, Pavlovičs Edmunds, Rudzītis Ainārs, Saulītis Armands, Skrīvelis Uģis, Starikova Inga, Vīrs Arnis, Vītiņa Ilze

 

 

 


1991. gads (19.izlaidums)

91A12. A klase – Audzinātāja Dace Atslēga, Ādamsone Inga, Bērtiņš Gatis, Bišofs Mareks, Celmiņa Sanita, Cipruss Ilvars, Cīrulis Gints, Doķis Raivis, Indriksone Judīte, Janīte Ilze, Kalniņa Evija, Knopkina Marita, Krūskops Andris, Laitāne Maija, Lipene Iveta, Mors Andris, Oļševska Ilga, Paltiņa Dana, Pole Dace, Rags Jānis, Skutāne Aija, Spilva Agita, Strazdiņa Gunita, Šalgūns Andris, Šalkeviča Iveta, Uzuliņa Liena, Virskūna Laimdota, Zariņš Jānis, Zemīte Irita

 

 

 

91B12. B klase – Audzinātājs Uldis Ābeltiņš, Alliks Ingus, Balode Sanita, Beizīters Mārtiņš, Fjodorova Jana, Goba Jānis, Holandere Linda, Holšteine Ieva, Jēkabsone Zelda, Kīns Juris, Krasovska Santa, Lāce Inese, Ločmelis Krists, Mangule Zanda, Mežgaile Zanda, Mortuzāne Iveta, Mote Ivo, Ozoliņš Jānis, Purava Inga, Sergējeva Elita, Skalbe Evita, Sprance Sandra, Šteindāls Māris, Švinka Iveta, Uļjanovs Ivars, Ustupe Guna, Valters Ivo, Velka Vita, Vigulis Normunds

 

 


1992. gads (20.izlaidums)

92A12. A klase – Audzinātāja Ilze Šteinberga, Adomenas Ivars, Alaine Ieva, Bisniece Baiba, Brālēns Ivo, Dārzniece Baiba, Dimza Iveta, Dukure Anta, Grāvīte Laura, Grundīss Kaspars, Kalniņa Ieva, Kleša Lita, Lapa Linda, Ločmele Ineta, Ļebedeva Linda, Mangulis Kārlis, Novika Sannija, Oreškins Dmitrijs, Ozoliņa Zita, Pahomova Jolanta, Psjuks Andris, Riteniece Gunita, Saulīte Agita, Strazdiņa Olita, Šēnbergs Jānis, Šneiders Guntis, Viziņa Aiga, Vorobjovs Juris

 

 

92B12. B klase – Audzinātāja Valda Skuja, Anuška Andris, Ābele Liene, Ābele Zane, Ārgale Aiga, Briedītis Lauris, Ceriņa Tija, Derums Jānis, Gulbis Renārs, Ivzāne Dina, Kājiņš Aigars, Kārkliņš Jānis, Kiršblūma Irita, Līcis Sergejs, Logina Marita, Lūsiņa Laura, Melbergs Alvis, Pahomova Inese, Putniņš Ints, Roķe Sanita, Šalts Guntis, Šverna Inga, Vībāne Iveta, Vītiņa Aija, Zirne Evita

 

 


1993. gads (21.izlaidums)

93A12. A klase – Audzinātāja Māra Gavare, Balode Jana, Bērziņa Mairita, Bērziņš Armands, Biseniece Sigita, Budanova Inga, Cīrule Dace, Dzenis Vijārs, Grāvelsiņš Aivis, Holandere Dace, Ieraga Iveta, Jēgers Roberts, Kravale Iveta, Krūskops Aigars, Mačulāns Māris, Maskate Linda, Mence Evita, Muhametova Solvita, Nāvīte Ilze, Šmits Artis, Tupreine Inese, Ustups Didzis, Veide Ingars

 

 

 

93B12. B klase – Audzinātāja Marta Ādamsone, Amantovs Artis, Berķis Intars, Bernava Dita, Bērziņa Jolanta, Brēža Jolanta, Dorožko Tamāra, Ieviņa Aiga, Kačanova Snežana, Kauliņš Kārlis, Ķīlis Gundars, Lāce Gundega, Libors Agris, Lūsiņa Signe, Mieze Daiga, Millers Pēteris, Mironovskis Marks, More Ingrīda, Orlovska Kristīne, Pinnis Kārlis, Sakne Odrija, Skrastiņa Ilona, Žuravļovs Raivo

 

 


1994. gads (22.izlaidums)

94A12. A klase – Audzinātāja Elga Lāce, Andriksone Gita, Baltiņš Aivis, Bergs Ivars, Bērtiņš Gints, Bērziņš Andis, Būmanis Arnis, Dimza Agris, Kiršblate Evija, Lāce Gunita, Liepiņa Līvija, Melnbārde Kristīne, Megre Dace, Močs Dzintars, Mūze Ieva, Nātriņa Solvita, Petrova Evija, Puriņš Aivars, Rutkovska Lāsma, Saulīte Linda, Siliņš Arnis, Skrastiņa Gunita, Spalviņa Anete, Urbanovičs Renārs

 

 

94B12. B klase – Audzinātāja Aija Ignate, Amoliņa Evija, Adāmova Alēna, Bandenoviča Diāna, Brante Ingūna, Briede Gunta, Dreimanis Jānis, Ertmane Gunda, Gaile Gundega, Griščenko Jana, Grīnberga Edīte, Ģīme Arta, Jēkabsons Reno, Kartoškina Inga, Kraule Jana, Miotla Ilze, Pakere Anita, Pinnis Jānis, Rapājeva Evita, Šarkovskis Raitis, Šķestere Iluta, Švinka Agnese, Tomsons Ints, Voronovs Viktors

 


1995. gads (23.izlaidums)

 

95B12. A klase – Audzinātājs Uldis Ābeltiņš, Balode Līga, Bāliņa Linda, Bisnieks Māris, Botore Sanita, Dorožko Vera, Fogele Evita, Grigorjevs Uģis, Jekševica Baiba, Jukēviča Evita, Kalniņš Zigmārs, Kazēka Inese, Ķīse Sintija, Mačāne Daiga, Meirāns Māris, Miķelsons Renārs, Ordone Evita, Petrusevičs Gatis, Pētersons Gints, Rolmanis Ojārs, Upīte Artis, Verovkins Anrijs, Vigule Vita, Vingris Juris, Vītols Nauris 12. B klase – Audzinātāja Vija Greiškalne, Āboltiņa Līga, Brakovskis Viesturs, Cērpa Elīna, Iesmiņa Solvita, Lapiņa Ieva, Matvejeva Vita, Mieze Antra, Novika Ilva, Stalaža Zanda, Šekstello Mareks, Šēnberga Dace, Umbraško Inga, Vasiļjeva Dace, Vasiļjeva Ilona, Zālīte Antra


1996. gads (24.izlaidums)

96A12. A klase – Audzinātāja Ruta Amoliņa, Beķere Baiba, Berga Iveta, Birkava Linda, Bobrova Ina, Būmanis Māris, Cine Inese, Černavska Elīna, Dreimane Laura, Ikauniece Eva, Kego Uģis, Kļaviņa Līga, Knēgere Inga, Krastiņa Baiba, Krēsliņa Baiba, Liepiņa Inese, Ozola Santa, Pankrātova Jeļena, Prauliņa Dace, Pūle Sandra, Rencis Andis, Ruka Aija, Sabajevs Sandris, Senkāns Andrejs, Skuja Vita, Skujiņš Jānis, Timofejeva Aija, Ulme Jānis

96B12. B klase – Audzinātājs Ģirts Zālītis, Alksne Renāte, Ankrava Līga, Ābola Ilze, Bērziņš Mareks, Dzelzīte Laura, Gulbe Airita, Judeika Baiba, Krūskops Didzis, Lācis Ričards, Ločmele Evija, Markitāns Ariāns, Mellups Māris, Putniņš Rauls, Runce Gundega, Sārtaputna Simona, Sevastjanovs Kaspars, Skuja Arnis, Šperliņa Mairita, Tīce Linda, Tīruma Laura, Toniņš Oskars, Vīķe Vita

 

 

 

 


1997. gads (25.izlaidums)

97A12. A klase – Audzinātāja Daira Kraukle, Āboliņa Inese, Bērza Ilona, Brigmanis Jurģis, Deruma Ilze, Doriņa Linda, Dzenuška Baiba, Eglītis Heino, Gailīte Ilona, Gūts Sandis, Ieraga Anita, Irkle Kristīne, Jacino Sigita, Kananoviča Ina, Kraveca Dace, Litiņš Edmunds, Nāzere Sarmīte, Plūmīte Gundega, Polis Viesturs, Pomka Mareks, Struņķe Inga, Šmits Andris, Tīriņa Santa, Tūtere Evisa, Valtenbergs Visvaldis, Veide Raimonds, Zadraks Gints

 

 

 

 

97B12. B klase – Audzinātāja Elga Lāce, Aļijevs Ramiss, Andrejevs Marks, Blaus Juris, Jekševica Ieva, Kīta Agneta, Korņilovs Rolands, Lapiņš Agnis, Leonova Ilze, Livdāns Valentīns, Lūkins Vladimirs, Miķelsons Jānis, Morozova Zanda, Pūgulis Roberts, Ragauša Iveta, Rodčenko Aivars, Rudzīte Ivita, Sleņģe Inguna, Šķestere Evita, Toniņš Raimonds, Veide Linda, Viļķins Mareks

 

 

97C12. C klase – Audzinātāja Tonija Vassere, Aizups Jānis, Balode Diāna, Beļuns Vadims, Cīrulis Gints, Garselis Gatis, Gavare Linda, Grieziņš Kaspars, Jonāne Sanita, Kuplis Uldis, Litenboka Ilze, Mangale Sandija, Nagle Vita, Ozola Alda, Ozola Linda, Pīrāgs Kaspars, Staņa Kristaps, Stars Ģirts, Šulce Agita, Upīte Ingars, Vaivade Iveta, Vingre Dace

 

 

 


1998. gads (26.izlaidums)

98A12. A klase – Audzinātāja Inta Veinberga, Arhipova Olga, Brantiņš Intars, Briede Inga, Cimdiņš Lauris, Drone Dita, Dzenīte Santa, Eglīte Baiba, Eglīte Inga, Fjodorovs Juris, Gailīte Aiga, Grigorjevs Raitis, Juzefovičs Andris, Kīta Dinija, Kocuba Ilze, Krēsliņa Aija, Kušķe Dace, Ķirsone Santa, Lapiņa Iveta, Lekse Iveta, Mirošņičenko Inga, Pahomova Iluta, Pavlova Evita, Plūme Egija, Stirna Andrejs, Suneps Māris, Šēla Ieva, Šīrante Gita, Vinters Andris, Zaļaiskalns Viesturs

 

 

 

98B12. B klase – Audzinātāja Marita Graviņa, Ardavs Roberts, Āboliņa Anita, Biete Ineta, Boša Linda, Eglīte Sandija, Eizenberga Arta, Fogele Maija, Grava Arnis, Irbe Rasa, Klodžs Ivo, Kreišmanis Jurģis, Ķīsis Jānis, Linē Ingus, Ločmelis Andis, Markvarts Mārtiņš, Martinsons Sandijs, Mūrnieks Uldis, Peirāga Aija, Runce Līva, Ruzijeva Olita, Saulītis Sandis, Siliņa Linda, Tīce Inga, Vēbere Jana, Vilks Arnis, Vējiņa Ilze

 


1999. gads (27.izlaidums)

99A12. A klase – Audzinātāja Sanda Deisone, Balodis Kaspars, Bākule Elīna, Dzene Ilze, Grizāne Ritma, Jozēna Madara, Kalniņa Juta, Kalniņš Aigars, Kārkliņa Liene, Kiršblūms Egons, Klaģišs Lauris, Krūmiņš Jānis, Leimanis Kaspars, Ortlovs Mareks, Perova Daiga, Podnieks Andris, Putniņš Reinis, Raga Sigita, Raudovičs Kristaps, Rutkovska Linda, Sebris Mārtiņš, Tauriņš Gatis, Tauriņš Guntis, Veinberga Diāna, Vilima Anda, Viļķina Maija, Vimba Oskars, Vītols Jānis

 

 

99B12. B klase – Audzinātājs Dairis Krūmiņš, Ābele Armands, Bleiere Ilona, Cīrulis Kaspars, Eglītis Sandis, Fandorko Kerija, Gailis Guntis, Gailīte Amanda, Graumanis Gunārs, Grāpe Silvija, Ignats Gundars, Ingeleviča Dana, Kārkliņa Maija, Kiriloviča Indra, Krastiņa Ilze, Kurpniece Aiga, Laicāne Zane, Lejiņš Raivis, Priedīte Sabīne, Puriņš Eduards, Rikša Dagnija, Rolmane Sintija, Siliņa Arta, Šaimardanova Ivita, Vandorko Kerija, Vesere Sanita

 

 

 

99C12. C klase – Audzinātājs Ģirts Zālītis, Berga Linda, Bērziņš Jānis, Boževnieks Ivars, Cara Agnija, Caune Anda, Dalka Gunita, Eiduks Māris, Frēlihs Gints, Gigele Ilona, Grinbergs Arvis, Klētniece Agita, Kokenberga Sanita, Krauklis Dzintars, Krievs Ivo, Lapsa Oskars, Laursons Sarmis, Megnis Ivo, Meirāne Evija, Niedra Kristīne, Paegle Liene, Platone Lilita, Pūle Daina, Roķe Zane, Rozītis Lauris, Saukants Artūrs, Skujiņa Elīna, Štokroze Silga, Upīte Ginta, Virskūns Jānis

 

 


2000. gads (28.izlaidums)

00A12. A klase – Audzinātāja Baiba Tīlēna, Antons Mareks, Ardava Vita, Atlācis Edgars, Bērziņa Andra, Bērziņš Jānis, Celmiņš Jānis, Filatova Inta, Filatova Zane, Gailis Jānis, Goltiņš Māris, Juzefovičs Jānis, Kromanis Artis, Lazdiņš Bruno, Leitāne Maija, Līva Evija, Miķelsone Gundega, Reča Ruta, Rekēviča Agnese, Siņicina Inga, Sprukts Didzis, Staņa Kristīne, Stintmane Inese, Verovkins Artis, Zariņš Gundars

 

 

00B12. B klase – Audzinātāja Anita Jekševica, Alaine Līga, Bārītis Miks, Bleive Andris, Grunckis Ronalds, Kaibe Mārtiņš, Koroļova Inga, Krecele Kristīne, Krēsliņa Liene, Lūkins Jānis, Ozola Irita, Ozollapiņš Oskars, Repina Diāna, Sīmane Baiba, Vējiņa Gunta, Vējiņa Sandra, Vītiņš Uģis, Zālīte Ilze, Zauere Ieva

 

 

 

 

00C12. C klase – Audzinātāja Guna Taube, Berga Ilze, Bernāns Dāvis, Brants Jānis, Būmane Aija, Ceriņa Arta, Čoka Ieva, Dukure Indra, Eigima Jeļena, Gustapa Lolita, Kalniņš Uldis, Kazuša Inese, Lazdiņš Gints, Lemšs Ivo, Niedre Kaspars, Ozola Laura, Ozoliņa Ulvita, Petrusevičs Matīss, Stīpiņa Liene, Suharevs Sandis, Švalbe Anita, Vasiļjeva Baiba, Veide Inga, Vesmane Andra

 

 

00D12. D klase – Audzinātāja Ruta Amoliņa, Balode Baiba, Bārdiņa Ina, Baune Laura, Beļeviča Diāna, Butina Zane, Čerņavska Sanita, Dinsbergs Raivo, Dukšta Kristīne, Gaile Guna, Gailis Jānis, Garsele Zane, Gavare Silva, Grava Kaspars, Grāvīte Maira, Gražule Ilze, Istomina Santa, Karasevs Mārtiņš, Kaugare Elīna, Ozola Agnese, Pētersone Liene, Plusniņa Dace, Prikaša Ilze, Rudzīte Guna, Ruska Uldis, Seļicka Kristīne, Skujiņa Inese, Slišāne Laura, Timofejeva Gita, Vāvere Kristīne

 


2001. gads (29.izlaidums)

01A12. A klase – Audzinātāja Ilze Šteinberga, Bergsone Baiba, Cīrule Marina, Grinbergs Māris, Gustsone Linda, Kokenbergs Andis, Kokorevičs Kaspars, Laurs Ingus, Laursons Ģirts, Lazareva Arina, Liepiņa Laura, Lūsis Jānis, Munce Linda, Skudra Andris, Skuja Māris, Soldatova Dana, Spilbergs Sarmis, Straume Elīna, Strazdiņa Linda, Štefenbergs Mārtiņš, Šteinberga Rūta, Šteinbergs Andris, Tomsone Indra, Tučs Uldis, Tupreinis Jānis, Vagule Linda, Vaivade Elīna, Valtenberga Lina, Vībāne Agnese, Zeiļa Līga, Ziemule Baiba

01B12. B klase – Audzinātāja Elga Lāce, Ardava Elēna, Balode Līga, Belasovs Aigars, Bīriņš Inesis, Bleive Kristīne, Cielēns Didzis, Cīrule Lolita, Dudele Maija, Frēliha Džeina, Kaimiņa Liene, Kaņepe Artūrs, Krilovs Toms, Krūmiņa Egija, Mangale Zane, Markvarte Ieva, Pilmane Dace, Raudoviča Guna, Rocis Zigmārs, Seržante Zane, Skarnelis Jānis, Šakins Mārtiņš, Šalagajs Maksims, Šers Armands, Tihomirovs Mārtiņš, Tralmaks Kristaps, Upeniece Una, Upīte Aija, Vītola Elīna

 

 

01C12. C klase – Audzinātāja Dace Atslēga, Ābeltiņa Dace, Alksnis Ervīns, Cīrule Lilita, Dzenītis Agris, Dzērve-Tāluds Ivars, Enika Agnese, Graumane Diāna, Jēkabsons Ivars, Kalniņš Raivo, Kvēps Gatis, Lāce Inga, Lācis Aivis, Laktiņa Agnese, Leimane Dana, Leimane Jana, Ludzeniece Linda, Makse Kristiāna, Maksteniece Aiga, Mazurevičs Edgars, Niezers Lauris, Ņesteroviča Sandra, Ozola Zane, Paegle Santa, Petrovs Armands, Rušiņš Jānis, Siktārs Ansis, Sipkovska Diāna, Sorokina Inna, Zaikovska Laura, Zvirbule Vēsma

 

 

 

01D12. D klase – Audzinātāja Māra Gavare, Audriņa Anita, Baranovska Kristīne, Beriņa Eva, Bezdelīga Gatis, Cinberga Elīna, Eglīte Guntra, Grumoviča Ginta, Horoškeviča Maira, Jacino Andis, Kleinberga Iveta, Kudelenskis Ivars, Kreilis Andis, Liepiņa Agnese, Pilmane Zane, Rikšs Jānis, Rudzīte Arita, Sekača Baiba, Šīrante Evita, Sņežko Kristīne, Štemers Arnis, Ulmane Ieva, Zīvere Egija

 

 


2002. gads (30.izlaidums)

02A12.a klase – audzinātāja Aija Ignate, Antone Sindija, Auniņš Mārcis, Batusova Inga, Bergmane Zane, Bobrova Viktorija, Bojāre Karīna, Čaune Viesturs, Cērpa Jolanta, Gailītis Jānis, Grundiņa Inga, Kokoreviča Inese, Krūmiņa Ieva, Kudurs Andris, Kukaine Aiga, Kurpniece Liene, Liepiņa Linda, Ludzenieks Uldis, Lūkina Guna, Megne Inga, Meistere Kristīne, Miglava Evita, Ozols Didzis, Raibace Sandra, Ramata Agita, Reča Ginta, Soldatovs Edijs, Stabiņš Māris, Vebruāle Elīna, Veinbergs Uldis

 

 

02B12.b klase – audzinātāja Valda Skuja, Ābele Ieva, Ābele Jānis, Ābrama Indra, Balode Ilze, Bergsons Mārtiņš, Bērze Elīna, Bērziņa Aiva, Bērziņa Līva, Bērziņš Jānis, Bivalova Inese, Blausa Kristīne, Čapusa Liene, Eglīts Māris, Eiduks Jānis, Gelbergs Dainis, Jekševics Jānis, Krasnopjorova Karina, Lāce Zane, Ločmelis Jānis, Maculēvičs Mečislavs, Pogulis Māris, Sangoviča Inga, Sīle Lauma, Suharevs Zintis, Šata Sarmīte, Širjājeva Anna, Verza Andrejs

 

 

 

02C12.c klase – audzinātāja Inta Kudure, Auzenberga Vizma, Auziņa Ieva, Avota Baiba, Binate Daina, Bodniece Baiba, Gailuma Diāna, Griķis Valdis, Gūtmanis Māris, Konošonoka Liene, Lazarevs Aleksandrs, Liepiņa Elīna, Liepiņa Kristīne, Ločmele Sanita, Ločmelis Artūrs, Lotaņuka Ilona, Matjola Igors, Nikolajevs Juris, Petrova Maira, Plūme Māris, Puķīte Baiba, Rastopčina Dace, Rekēviča Elīna, Salmiņš Sandis, Supe Māris, Šēls Miks, Ziediņš Jānis, Tučs Māris, Vekters Raivis, Vilnis Jānis

 

 

02D12.d klase – audzinātāja Agita Zariņa, Aldiņa Madara, Bērzupe Elīna, Brakšs Mārtiņš, Brence Zane, Dirnēna Dace, Eiduka Ieva, Erdeli Sergejs, Immurs Dainis, Jančevska Sanita, Kalniņa Inese, Karasevs Uģis, Krasovska Agnese, Kuplā Agnese, Kūriņa Kristīne, Lapšāns Jānis, Litiņa Zane, Meija Ina, Melngāršs Sandis, Ņikiforova Ilona, Nīmane Ilze, Priedkalne Inga, Purgale Linda, Rasskazova Anna, Rone Alise, Rudzīte Aija, Šīrante Līga, Šmite Ilze, Timofejevs Romāns, Vaļauga Sanita, Vesmane Ginta, Zariņš Normunds

 

 

 


2003. gads (31.izlaidums)

03A12.A klase – Audzinātāja Inga Zariņa, Andersone Jana, Antons Māris, Ābelīte Klāvs, Āboliņa Monta, Āboliņš Māris, Bērziņa Maija, Birkava Agate, Cukmace Dace, Dainis Elmārs, Drunka Ilva, Eglītis Kārlis, Golubovska Daina, Grāveris Ingus, Ielītis Aigars, Kalniņa Liene, Lazdiņš Ivars, Lucs Jānis, Olmanis Jānis, Siliņa Baiba, Šteinarte Linda, Švarca Eva, Vilisters Toms, Vītola Margarita, Zūle Ieva

 

 

 

 

03B12.B klase – Audzinātāja Anda Asafreja, Antone Baiba, Ābeltiņa Inese, Ābrama Liene, Bankava Linda, Bērziņa Anete, Biete Māris, Bobrovs Ivo, Bokmane Laura, Gaile Agnese, Galdiņa Zane, Gūtmanis Renārs, Indriksone Lelde, Kelmere Inta, KelmeRre Kristīne, Klāva Evija, Krumholce Diāna, Krūmiņš Niks, Lapšāne Zane, Leite Ilze, Liepiņa Diāna, Maņihina Inga, Nīmane Baiba, Novožilova Sintija, Pallo Jānis, Safonceva Renata, Spalva Dace, Straumīte Andra, Strazdiņa Lelde, Šteinberga Kristīne, Vējiņš Artūrs, Vīksna Zane

 

 

 

03C12.C klase – Audzinātāja Ilze Ābeltiņa, Bērziņa Arta, Bērziņa Zane, Bračka Uldis, Brīvule Anete, Doniņš Uldis, Eglītis Kaspars, Felkers Edgars, Jansone-Bukāte Felicita, Jaunalksnis Rolands, Jodo Sergejs, Kerubina Kristīne, Kripāne Zanda, Laskis Juris, Lārmanis Nauris, Liekniņa Sanita, Morārs Ruslans, Nille Ginta, Remicāne Liene, Repsons Kārlis, Sevastjanova Sintija, Sīmane Eva, Skrastiņa Madara, Skujiņš-Meijiņš Arturs, Strazdiņš Jānis, Šteinberga Māra, Tumens Jānis, Vērdiņa Gunda, Vīne Elīna

 

 

 

04A12.D klase – Audzinātāja Ārija Ķīse, Baķe Gunda, Boguckis Valērijs, Buņķe Zane, Dreimane Inga, Eglīte Urzula, Elsone Jolanta, Gaile Iveta, Grizlova Madara, Grīnvalde Ivita, Kalpaka Anita, Keiša Ineta, Kiršblate Baiba, Krutovs Edijs, Kūla Silva, Lācis Ģirts, Leitāne Dina, Liepa Madara, Liepiņa Ilze, Lunders Mārtiņš, Mihailova Aiga, Reide Diāna, Saviele Santa, Sedleniece Diāna, Sloka Agnese, Strazdiņa Zaiga, Šakina Ieva, Teviņa Arnita, Tinkuss Kaspars, Zadraka Dace, Zariņa Alise, Žuga Kristīne

 

 


2004. gads (32.izlaidums)

04A12.A klase – Audzinātāja Līga Aizsilniece, Bauers Jānis, Brice Elīna, Eglīte Ilze, Fideļina Jeļena, Gailītis Artūrs, Grāpe Sandra, Gromovs Jānis, Kleinberga Kitija, Lezdiņa Sintija, Makstenieks Jānis, Meirāns Jānis, Ozola Sanita, Plotņikovs Marks, Rubiks Māris, Saktiņa Linda, Sebris Juris, Seļickis Mārtiņš, Širjājeva Liene, Šīrante Anna, Šomase Sandra, Šurigins Aleksandrs, Volkops Edgars

 

 

 

 

 

04B12.B klase – Audzinātāja Dzintara Kalniņa, Andersone Agnija, Āboliņš Gatis, Brice Vita, Budovska Lāsma, Cīrule Inese, Cīrule Iveta, Čapusa Linda, Eglītis Raitis, Grantiņa Laura, Grava Laura, Gražule Elīna, Jeluškina Līga, Kokoreviča Anita, Kuplā Jana, Ķīse Agnese, Logina Santa, Mūrniece Līga, Ņesterenko Diāna, Ozola Anda, Peičs Jānis, Puriņa Iluta, Semjonova Jeļena, Šmite Santa, Urbāns Linards, Veita Lolita, Zelčs Alvis

 

 

 

04C12.C klase – Audzinātāja Ilva Puroma, Apsītis Andris, Aumeistere Dzelde, Balodis Salvis, Brants Rihards, Brūdere Saiva, Eglīte Aiga, Garsele Indra, Grinbergs Kristaps, Juitinoviča Dina, Kampenuss Artis, Kaņepe Artis, Kolača Ramina, Krīgers Jānis, Krutova Jana, Lapsiņa Inga, Linužs Jānis, Matjola Andrejs, Miglavs Oskars, Paļčevskis Igors, Pecka Aldis, Poga Guna, Roberts Raimonds, Struņķe Liene, Šteinbergs Didzis, Vasiļjevs Igors, Verza Artūrs, Vizule Agnese, Zvirbulis Gatis

 

 

04D12.D klase – Audzinātāja Mairita Spracmane, Anšmite Jolanta, Bāliņš Andis, Bērziņa Sanita, Bērziņš Lauris, Bole Elīna, Cīrulis Imants, Danovskis Edvīns, Dirnēna Ilze, Felkere Dana, Grava Ance, Grēviņš Gints, Ivule Zane, Kondratjeva Inga, Laktiņš Ivo, Laķe Amanda, Ludzeniece Inga, Mackēviča Evija, Mīlenbergs Kaspars, Ozola Evija, Ozols Māris, Pasītis Kaspars, Pimenova Linda, Postika Elīna, Punkstiņa Liene, Staņa Kārlis, Ulinska Sintija, Zirnis Armands

 

 

 

 


2005. gads (33.izlaidums)

05A12.A klase – Audzinātāja Ilze Dukure, Bērziņš Ģirts, Boroduško Aldis, Gailīte Zane, Garsele Kristīne, Griķis Lauris, Gurjanova Daina, Kliesmets Jānis, Klodžs Ilvars, Kotovs Andris, Kupriša Signe, Mihailova Arita, Nagle Liene, Ribule Zane, Riženkova Maija, Slesere Arta, Veikšāne Linda, Vilka Inga, Vītola Jana, Zeltiņš Emīls, Zēmele Ilze, Zēmele Zane

 

 

 

 

 

05B12.B klase – Audzinātāja Dita Siliņa, Āboliņa Guna, Belasovs Jānis, Cielēna Līga, Cielēns Jānis, Daktere Madara, Dubovs Alvis, Eglītis Edgars, Eriksone Evita, Gavare Lelde, Grāpis Ēriks, Grīva Laura, Immure Ieva, Jaunalksne Elīna, Keiša Sanita, Kļaviņa Monta, Kuplais Edijs, Lazdiņa Ilona, Ločmele Vita, Maculēvičs Vidvuds, Paukšēna Dana, Putniņa Zane, Rozenberga Laine, Siliņa Gundega, Skromule Linda, Stīpiņa Līga, Štrauha Monta, Upīte Elīna, Zīdere Karīna, Žarčenko Nataļja

 

 

 

 

05C12.C klase – Audzinātāja Māra Gavare, Akmentiņa Aiga, Bērziņa Zanda, Brēde Jānis, Buliņa Zane, Meistere Kristīne, Rieksta Agnija, Rozenštoka Gunita, Ruzijeva Ilona, Rūsis Rihards, Savičs Ivo, Serdāne Olita, Smelovs Jurijs, Šilde Einārs, Vaskāns Kaspars, Zvejnieks Edgars

 

 

 

 

 

05D12.D klase – Audzinātāja Inese Sudraba, Balodis Kaspars, Brengulis Sandis, Briede Evija, Burova Sanda, Deičmane Līga, Delviņa Ieva, Freidenbergs Francis, Glika Kate, Grīnberga Mairita, Gūtmane Liene, Iesmiņa Liene, Jančuka Ieva, Jēkabsons Ingvars, Kampuse Kristīne, Ķirse Linda, Lejiņa Santa, Lūse Zane, Mauriņa Liene, Petrova Oksana, Rakūne Maija, Rullis Krišjānis, Sergejeva Viktorija, Sijāts Reinis, Suipe Jolanta, Vaļģe Ance, Ziediņa Linda, Zīvere Zanda, Žērbele Kristīne

 

 

 

 

05E12.E klase – Audzinātāja Sandra Gredzena, Amoliņa Evita, Barkovska Mairita, Bērziņš Atis, Bošs Mārtiņš, Brikmane Ilze, Brokāne Arita, Ceriņš Ričards, Cers Gatis, Dubkovs Mihails, Gasone Aija, Irkle Ketija, Jakovļeva Gita, Jēgers Jānis, Kazinovska Gundega, Klagiša Agnese, Krūmiņa Daiga, Krūmiņš Andris, Kudrjavceva Natālija, Kurvīts Uldis, Kutiščevs Vjačeslavs, Ķirsis Uldis, Linde Elīna, Priedītis Jānis, Strazdiņš Lauris, Šarovs Dmitrijs, Šķesters Juris, Ukass Jānis, Ulmane Ilze

 

 


2006. gads (34.izlaidums)

06A12.A klase – klases Audzinātāja Baiba Tīlena, Alksnāne Ilze, Alpa Agnese, Ādamsons Elviss, Bērziņa Arita, Bračka Baiba, Daugiša Lāsma, Freimanis Gusts, Grundmane Ieva, Gustava Lita, Jurisone Elīna, Kokina Alēna, Kopitolova Jeļena, Kuprišs Kaspars, Lācis Ilmārs, Litenboks Andris, Muska Jānis, Ostašovs Mārcis, Riba Linda, Rokpelnis Alberts, Siktore Agita, Siktore Anita, Skrastiņa Santa, Smalkā Arita, Sprukte Dina, Šmite Ieva, Šmits Gundars, Užāne Dina, Velpe Baiba, Vējkrīgere Diāna, Vilne Kristīne, Vimba Līga

 

 

 

 

06B12.B klase – Audzinātāja Aija Ignate, Adomenaite Lelde, Alliks Uldis, Alsbergs Elvijs, Apinis Andris, Auziņa Samanta, Blūms Jānis, Bokmanis Kalvis, Brante Dace, Cīrulis Uldis, Glāzere Kristīne, Īsonis Klāvs, Jakovļevs Vitālijs, Ķīķeris Edgars, Lancere Lelde, Liepiņa Signe, Ločmelis Mārtiņš, Meiere Liene, Pētersone Līva, Sīmane Vineta, Stalberga Gunita, Štefenberga Ilze, Vējiņa Līva, Vidzis Jānis, Vilne Elīna, Zemīte Kristīne, Ziemele Amanda

 

 

 

06C12.C klase – Audzinātāja Baiba Priedīte, Ābele Karīna, Balodis Jānis, Belousovs Mareks, Blaumanis Jānis, Bumbiere Agija, Čaune Ziedonis, Čaune Baiba, Čevers Jānis, Golovačko Kristīne, Golubeva Evita, Grāpēna Baiba, Jansone Inga, Kulevica Līga, Liepiņa Dina, Meisters Mārtiņš, Piebalga Karīna, Polodjuks Igors, Rozenvalds Kristaps, Rudzīte Maija, Sļadza Svetlana, Šāvējs Modris, Šmite Gundega, Viaters Jānis, Voicišs Dmitrijs, Zariņa Ieva, Zilgalve Dana

 

 

 

06D12.D klase – Audzinātāja Evija Kārkliņa, Apsīte Ivita, Ābelīte Guna, Bedeicis Ģirts, Burķīte Jolanta, Cīrule Iveta, Dimants Mareks, Dreiblate Līga, Duge Elīna, Glaveckis Uvis, Jēkabsone Kristīne, Kalniņa Inga, Kalniņa Ieva, Kārkliņš Kaspars, Krišjāne Ilva, Krizone Anete, Maņihina Ivita, Medne Līga, Pinnis Aigars, Rudzīte Aija, Stumpe Zane, Ulmane Liene, Veide Ieva, Veršelo Zane, Visore Iluta, Vītiņa Loreta, Zirdziņa Zlata

 

 

 

 

 

06E12.E klase – Audzinātāja Gita Apsīte, Āboltiņš Rinalds, Bērze Anta, Bērziņš Ritvars, Butins Kārlis, Firsovs Oļegs, Goba Madara, Gruntmane Zane, Jarceva Santa, Judeika Linda, Kliesmete Krista, Kokorevičs Edgars, Kripāns Mārcis, L.V., Lūsīte Līga, Ļubinskis Linards, Martinsons Oskars, Ozollapiņš Mārtiņš, Ozols Aigars, Pankratovs Viktors, Rumpe Agija, Skujiņa-Meijiņa Kristīne, Straumītis Viesturs, Štrauha Zanda, Tupčijenko Elvis, Zariņš Ģirts

 

 

 

 

 

06F12.F klase – Audzinātāja Ilze Šteinberga, Baltgailis Līvs, Bankava Liene, Bergs Mārcis, Blaus Kaspars, Čečiņš Guntis, Čukurs Mairis, Eihe Mārtiņš, Frēliha Ieva, Garselis Jānis, Jēgers Uldis, Kalniņš Nauris, Konstants Raivis, Ķirsis Gvido, Laimīte Liene, Liepiņš Uldis, Lūsis Jānis, Palms Gatis, Peiča Laura, Petrakovs Rolands, Pinne Inga, Šarenkovs Ivars, Tamane Laura, Timčuks Igors, Ustrisovs Rolands, Vasiļevska Jeļena, Vilkaitis Intars

 

 

 


2007. gads (35.izlaidums)

07A12.A klase – Audzinātāja Mudīte Maculēviča, Adata Maija, Auniņa Elīna, Brencis Andris, Brokāne Santa, Firsovs Deniss, Galgāns Edgars, Girgensons Dina, Greidāne Marija, Grosu Nauris, Kampenuss Māris, Kampernovs Andris, Lapše Ieva, Lauberte Jolanta, Loziņa Aleksandra, Miglavs Nauris, Miņko Dmitrijs, Mūrniece Ieva, Para Aiva, Petrovskis Jānis, Pēča Matīss, Priedkalns Artūrs, Rozenbergs Rihards, Sekača Inese, Šmite Zane, Ūbelis Nauris, Vasiļenko Vitālijs, Vasiļjevs Ģirts, Ziņģītis Andris, Zviedris Ivo

 

 

07B12.B klase – Audzinātāja Sandra Krūze, Ardava Sabīne, Balgalve Maija, Bernāne Kristīne, Boroduško Vineta, Bračka Anete, Cīrule Līga, Dobenbergs Jānis, Freibergs Salvis, Kanders Kaspars, Kratovičs Ronalds, Krūmiņš Raivis, Krūze Mārtiņš, Kurambājeva Karina, Laicāne Ilze, Līsmane Daiga, Platonova Sintija, Putniņa Laura, Rudītis Rolands, Rudzīte Santa, Sedleniece Agnese, Spalva Guna, Strazdiņš Anrijs, Trektere Monta, Ulmis Raivis, Zeme Anete, Žukovska Maruta

 

 

 

07C12.C klase – Audzinātāja Astra Pacēviča, Alsiņš Reinis, Amoliņa Zanda, Ataudziņa Lelde, Ābola Inga, Balodis Andis, Bandenovičs Madars, Beriņš Centis, Bērzupe Sabīne, Čaune Jānis, Eglīte Aija, Eglīte Kristīne, Krievāne Agita, Lapiņš Alvis, Ozoliņa Agnese, Pētersons Pēteris, Prokopjeva Aiga, Rūtenbergs Rūdolfs, Sloka Indulis, Sticere Kate, Stupele Inga, Taube Mārtiņš, Treija Edgars, Uzuleņš Viesturs, Vanaga Ieva

 

 

 

 

 

07D12.D klase – Audzinātāja Inga Mudele, Balaško Santa, Darģele Gunita, Dubrova Inga, Gubernatorova Santa, Jakovļeva Līva, Jonase Lauma, Kājiņa Linda, Krūskops Juris, Leite Baiba, Muhina Laine, Ozola Lāsma, Patmalniece Patrīcija, Pavlovičs Uldis, Romānova Līga, Spilva Artis, Tupikēviča Sanita, Vesmanis Sandis, Višņova Jeļena, Vītiņa Kristīne, Zariņa Linda, Zilgalve Anete

 

 

 

07E12.E klase – Audzinātāja Ināra Veita, Beķeris Jānis, Bērziņa Madara, Cercina Karlīne, Ceriņš Aivis, Freidenbergs Lauris, Graudiņa Gunita, Irbe Sandis, Krišāns Almants, Liepiņa Gunta, Lizuma Laura, Logačevs Uldis, Ostašova Ance, Ozols Kristaps, Ozols Krišs, Ozols Mārtiņš, Pasīte Maira, Penka Krišjānis, Pētersone Sabīne, Rogačova Svetlana, Rozīte Kristiāna, Sevastjānova Rita, Upīte Madara, Upītis Elgars, Vanags Ivo, Zeiļa Artis

 

 

 


2008. gads (36.izlaidums)

08A12.A klase – Audzinātāja Inta Kudure, Balode Inga, Blūms Gatis, Bogdanovs Mārcis, Brokāne Anita, Burķīte Elīna, Deģe Daiga, Dzene Inga, Engere Betija, Frēliha Evija, Grāvelsiņš Ritvars, Gredzens Jānis, Kampuss Uģis, Kirsanova Sandra, Kupčs Kristaps, Kuplā Alise, Luste Zanda, Murīss Mārtiņš, Ozols Jānis, Paukšēna Ginta, Peičs Āris, Penka Anna, Pīlāga Monta, Sēne Rasa, Ulanovska Oksana, Vareika Mikus, Zelča Sintija, Zēmele Ance, Žaubre Anete

 

 

 

 

08B12.B klase – Audzinātāja Vita Zeibote, Ataudziņa Agnese, Bresle Santa, Felkers Kaspars, Ieviņš Rolands, Justaments Jānis, Kalpaks Elvijs, Kidals Roberts, Krumholce Liāna, Ķiris Edmunds, Lauce Inese, Laursons Jānis, Lielmanis Oskars, Lipāns Mārtiņš, Lorence Signe, Muravska Unda, Neļķe Aiga, Podziņš Roberts, Salmiņš Artūrs, Sloka Jānis, Šmite Samanta, Tomsons Sandis, Vimba Iveta

 

 

 

 

08C12.C klase – Audzinātājs Ģirts Zālītis, Bambīte Ulla, Bērziņš Mikus, Gailis Mārtiņš, Grūbe Monta, Irbe Santa, Jakovļeva Karīna, Jansone Elfa, Jēkabsone Anna, Jonāns Jānis, Kārkliņš Mārcis, Krastiņš Mikus, Lange Jānis, Lapiņa Zanda, Mūkina Evija, Pastore Sabīne, Puķīte Agris, Skromule Laura, Spiģere Sintija, Stāvus Vita, Šļaukstiņš Jānis, Šuļja Arturs, Tilta Zane, Tupčijenko Monta, Uzuleņa Ieva, Visendorfa Ilva, Zujāne Monika, Zviedris Nauris

 

 

 

 

 

08D12.D klase – Audzinātāja Inga Šķestere/Mudīte Maculēviča, Apsīte Liene, Apsītis Nauris, Bogdanova Zane, Brigadere Liene, Cīrulis Jānis, Dreimane Ance, Gaile Madara, Gailīte Antra, Kalna Anna, Kiselis Edgars, Mālniece Madara, Matisone Baiba, Pabērzs Nauris, Pēterhens-Pētersons Miks, Pimucāne Zane, Samburs Kristers, Sprede Monta, Šurigina Lilija, Taurītis Andris

 

 

 

 

 

 

08E12.E klase – Audzinātāja Ināra Punkstiņa, Buračevska Dana, Grāvelsiņš Armands, Jirgensons Deivis, Kalējs Kaspars, Korņējeva Diāna, Krasovskis Jānis, Krišāne Līva, Krūzenbergs Kristaps, Ķibers Krišjānis, Litenblats Māris, Ludriksons Jānis, Mežinska Agita, Motte Ieva, Pallo Artūrs, Paļčevskis Ainārs, Pēterēna Daina, Petkune Aiga, Priede Dāvis, Rudzītis Artis, Sokolovs Imants, Šmits Māris, Štengele Inga, Timčuks Ivars, Vaļģis Uģis, Vasiļevska Tatjana, Zalts Alberts, Zilpaušs Didzis, Zubovs Sergejs, Žingels Viktors

 

 

 

 

08F12.F klase – Audzinātāja Ilze Dukure, Akots Edgars, Asarītis Rihards, Balode Inese, Bandere Amanda, Cēse Lana, Čevers Māris, Dauksts Viesturs, Kalniņa Anda, Kazaka Krista, Lange Kristīne, Langovska Lilita, Liepiņa Līga, Pāruma Kristīne, Pēterhens-Pētersons Māris, Pietkēvičs Māris, Puriņa Laura, Puzuka Agnese, Riba Jānis, Rubiks Jānis, Salmane Lauma, Sīlis Aivars, Stuķēna Zane, Suharevs Raivis, Vektere Terēze, Vilcāne Elīna, Zēvalde Lelde, Zobovs Nauris

 

 

 

 


2009. gads (37.izlaidums)

09A12.A klase – Audzinātāja Guna Taube, Ansone Lote, Bauers Edgars, Boluža Līga, Brence Guna, Daukste Madara, Egle Liene, Grīviņa Jolanta, Kīns Kristaps, Kļaviņš Krišs, Kozlova Lāsma, Krauze Aldis, Krūze Anta, Lange Līga, Ločmelis Einārs, Loziņa Laura, Maurīte Māra, Nīmante Kristīne, Ozola Kristīne, Ozoliņa Amanda, Priede Inga, Prižavoite Dana, Ruska Kristaps, Sijāts Andris, Straume Karīna, Šapirovs Kristaps, Švēde Rūdolfs, Timofejeva Inga, Voitčonoks Mārtiņš, Voroņina Jana, Voroņina Kristīne

 

 

 

09B12.B klase – Audzinātāja Līga Eglīte, Andžejevskis Nauris, Ābele Lelde, Brence Zane, Buhrote Ieva, Dārziņa Evija, Dzērve Sarma, Grāvelsiņa Zanda, Kalniņš Emīls, Klabe Justīne, Krams Artis, Krieva Ilze, Liepiņš Jānis, Ločmelis Roberts, Ludzenieks Jānis, Majors Mārtiņš, Pavalkovičs Jānis, Rozenberga Agnese, Šķērstiņa Sintija, Tupikēviča Agnese, Vilne Madara

 

 

 

09C12.C klase – Audzinātāja Anda Asafreja, Alksnis Jorens, Annuškāns Armands, Bacis Kaspars, Baltiņa Evita, Bērziņa Elīna, Bērziņa Zanda, Eglīts Jānis, Grāpēns Pēteris, Jencīte Margarita, Justamente Ilze, Keišs Oskars, Kotova Kristīne, Lapše Gundars, Pastors Ģirts, Peirāga Signe, Petrovs Māris, Poda Lauma, Rožnova Anastasija, Semjonova Elīna, Skrastiņš Jānis, Sniķers Uldis, Šķestere Dace, Teikmanis Elvijs, Vende Ainārs, Vilde Toms, Vilks Ints, Vorps Matīss

 

 

09D12.D klase – Audzinātāja Ārija Ķīse, Akūlovs Gatis, Āboliņa Līva, Beldava Katrīna, Bernovska Tīna, Bērziņa Sanda, Cālīte Laura, Cinberga Katrīna, Gaile Ieva, Haritonova Inga, Irkle Liene, Jegorova Zane, Jirgensons Toms, Kaufmane Kate, Krēsliņa Kintija, Kupriša Anna, Ķelpe Monta, Mednis Artūrs, Meija Līga, Mitrofanova Alise, Norlinde Arita, Permaņicka Alise, Petrova Egita, Stepāns Atis, Vāciete Kristīne, Vilsons Matīss, Zēvalde Zane

 

 

 

 

 

 

 

09E12.E klase – Audzinātāja Anita Jekševica, Adlere Elīna, Apsīte Elīna, Apsītis Ģirts, Arsts Jānis, Aumeisters Jānis, Āboltiņš Aldis, Bērziņš Ainārs, Blaumane Agate, Bobrovs Raivo, Boroduško Simona, Ceplīte Elīna, Cers Toms, Dundurs Edgars, Elsis Kristaps, Ērgle Kristīne, Freimane Līga, Gerasimova Margarita, Igoņkina Anna, Kalniņš Mārcis, Kīns Artūrs, Krēsliņš Nauris, Kurvīte Marta, Mozaļevskis Sandis, Radziņa Linda, Rumpe Arita, Sabulis Andris, Spalva Kristīne, Šmits Mārtiņš, Tombergs Edgars, Zēvalds Pēteris, Ziediņš Kristaps

 

 

 

 

 


2010. gads (38.izlaidums)

10A12.A klase – Audzinātāja Baiba Tīlena, Ansone Laura, Balode Laura, Birzleja Marta, Burtnieka Dana, Engers Dāvis, Esīte Zanda, Gliks Kārlis, Goba Rūta, Grīva Anna, Jančevska Stefānija, Ješkina Lāsma, Kantāne Dagne, Karajeva Alise, Kripēns Kaspars, Lācis Artūrs, Ledaine Baiba, Lubiņa Kristiāna, Mangulis Mārtiņš, Marovskis Mārtiņš, Millere Maija, Muhina Santa, Nīmante Laura, Ozola Agate, Ozola Ilze, Pasternaka Karīna, Radziņa Madara, Strencis Andis, Vanags Madars

 

 

10B12.B klase – Audzinātāja Santa Krasovska, Bergmane Ginta, Cīlītis Māris, Cīrulis Miks, Grīnberga Lāsma, Ieviņš Ģirts, Kalniņš Kristaps, Koka Sanita, Lasmane Liene, Lazdiņš Krists, Liepiņa Laura, Millere Alise, Mirkšs Reinis, Ozoliņš Reinis, Sārs Kristers, Semjonova Ligija, Simtiņa Simona, Subatelis Mārtiņš, Šteindāls Krišs, Virse Agnese, Zaporožecs Andrejs, Zeltiņš Didzis

 

 

 

 

10C12.C klase – auzdinātāja Eva Pētersone, Beķere Indra, Bergs Rihards, Bērziņa Anta, Binate Zane, Eglīte Rūta, Gerharde Elīna, Jirgensone Annika, Kūna Sabīne, Ķirse Agnese, Lezdiņa Linda, Mīlbergs Oskars, Paija Kaspars, Radziņš Oskars, Rozenvalde Paula, Siliņš Andris, Šļaukstiņa Ieva, Teriņš Artūrs, Trekters Artis, Vāvere Laura, Vītols Jānis, Zvirbulis Mārtiņš

 

 

 

 

10D12.D klase – Audzinātājs Gints Trēziņš, Alksne Kristīne, Briede Alla, Cielava Monta, Dārziņa Justīne, Grēviņš Toms, Jansone Sabīne, Kaugars Osvalds, Kļaviņa Signe, Krama Klinta, Leinasare Diāna, Leitlands Artūrs, Luste Madara, Miščenkova Liene, Penka Pēteris, Pumpure Ketija, Rečs Jurģis, Rieksta Ance, Stabiņa Anita, Stūris Valts, Ulmis Kristaps, Vilkaitis Edgars, Voitčenoka Liene, Zaķe Sabīne, Zernova Linda

 

 

 

 

10E12.E klase – Audzinātāja Inga Lezdiņa, Bērziņa Elīna, Bošs Kristaps, Džindža Ieva, Flemings Haralds, Grāvelsiņa Elīna, Grīva Santa, Kampuss Egils, Keisters Rolands, Kelmers Edgars, Krieva Arita, Kvetkovska Ilze, Laimīte Artūrs, Lange Madara, Mārina Agnese, Mateuss Agnis, Motte Kristīne, Mūrniece Sintija, Ozoliņa Simona, Skuja Jānis, Šarenkova Inga, Šmite Līga, Štraumane Sintija, Ūdre Madara, Vasiļevska Anna, Zīle Kristaps, Zirnis Jānis, Zobova Laura

 

 

 

10F12.F klase – Audzinātāja Ilze Šteinberga, Aumeisters Rihards, Balaško Zane, Balodis Ingus, Bambīte Līva, Bedeice Līva, Bērziņa Aiga, Bērziņa Lāsma, Birzgale Madara, Immure Līva, Jēkabsons Andris, Jēkabsons Mārtiņš, Karnāte Zane, Krišjāne Zane, Kūkojs Ralfs, Kuzņecova Evita, Līcis Atis, Lūse Ieva, Matuka Alise, Paliepa Santa, Reihmane Ieva, Reihmanis Toms, Ritenberga Ance, Seļivanova Irina, Skulte Sintija, Taurīte Laine, Tkača Alīna, Treisnere Lolita

 

 

 


2011. gads (39.izlaidums)

11A12.A klase – Audzinātāja Māra Gavare, Ābols Krists, Bēniņš Emīls, Bērziņa Liene, Bērziņš Andis, Bošs Dainis, Brauķe Santa, Davidovs Artūrs, Dirnēna Baiba, Goba Ralfs, Janīte Justīne, Kārkliņa Madara, Kauce Agnese, Krievs Jānis, Ķerpe Sintija, Lauberte Līva, Lorence Sintija, Martinova Gerda, Melnis Krišjānis, Muste Monta, Nagle Rasa, Nikolajeva Alina, Reikmanis Kaspars, Stivriņa Krista, Šilaua Māra, Tihomirovs Roberts, Vīksna Kristaps, Zviedre Elīna

 

 

 

 

11B12.B klase – Audzinātāja Mudīte Maculēviča, Ārensis Jānis, Arste Evija, Bērziņa Eva, Bērziņš Mārcis, Ceplīte Diāna, Dambīte Sintija, Gredzena Ieva, Ķepīte Samanta, Muzikants Toms, Nīmants Juris, Ozola Evija, Prenclava Krista, Priedītis Rihards, Puško Irīna, Putraima Alise, Smilga Reinis, Strazdiņa Līva, Suntaža Sintija, Šilde Toms, Šķirmante Ieva, Šmoteka Sintija, Taims Kristers, Tkačs Mareks, Tuča Agnese, Vēvere Laura, Vosulis-Grigulis Rihards

 

 

 

11C12.C klase – Audzinātāja Inta Kudure, Aizsilnieks Reinis, Bērziņš Kristaps, Briede Agate, Buka Linda, Daugulis Artūrs, Jakobsons Mārcis, Kalniņš Ritvars, Krūmiņa Lelde, Kurpnieks Krišjānis, Liniņš Mārtiņš, Loks Aigars, Pickaine Meldra, Priedītis Mārcis, Primākina Ieva, Siktars Sandis, Skrastiņa Elīna, Sleņģe Kristīne, Suts Jurģis, Svīķis Jānis, Šuplinska Monta, Tilta Sabīne, Treija Elīna, Vāvere Toms, Zviedris Ričards, Zvirbule Nora

 

 

 

11D12.D klase – Audzinātāja Valda Skuja, Baumane Santa, Beriņa Liene, Birkavs Klāvs, Cukure Anete, Dukure Arta, Eglīte Monta, Else Agnese, Elsis Toms, Ješkina Karīna, Kaupe Santa, Kronbergs Kārlis, Krūza Agita, Krūze Kalvis, Kursītis Jānis, Liniņš Nauris, Liskovčika Karina, Norberte Baiba, Odnoralis Jānis, Osis Artjoms, Ozoliņa Elīna, Paeglis Rolands, Rusaka Karīna, Strazdiņš Ričards, Šneidere Laila, Upeniece Līga, Vantere Ieva, Vasmuse Sintija, Viatere Olga, Zemīte Laura, Zvirbulis Krišs

 

11E12.E klase – Audzinātāja Sandra Gredzena, Bogdanovs Miķelis, Dubkova Anna, Dzenis Rūdolfs, Fjodorovs Andris, Horste Krista, Jasa Jolanta, Kaufmanis Kristaps, Krasta Signe, Kuharenoka Sandra, Ķibers Mārtiņš, Norlinds Artis, Rozenštoks Raivis, Smerliņa Kristīne, Stuķēns Valters, Taube Kristaps, Vecozols Jānis, Zalts Kārlis

 

 

 

 

11F12.F klase – Audzinātāja Ruta Amoliņa, Āboliņš Lauris, Arāja Undīne, Asafrejs Ansis, Aumeisters Gatis, Bitte Līga, Blūma Anete, Ceplīte Zane, Dreimanis Gints, Eglītis Artis, Ekkerts Armands, Jānelsiņa Signe, Kalniņa Dace, Kļaviņš Kārlis, Kūla Anete, Kupriša Barba, Lukjaņenoks Mārtiņš, Mālniece Sabīne, Roziņa Lūcija, Saule Jolanta, Stepanova Margarita, Tentere Līga, Uzuleņa Helēna, Uzuliņa Diāna, Valdmane Justīne, Vasiļeviča Aļesja, Vidriķe Sabīne, Zujāns Matīss, Zvirgzdiņš Toms

 

 

 


2012. gads (40.izlaidums)

12a12.A klase – Audzinātāja Ilze Dukure, Amoliņa, Zanda Liepiņa, Sanita Reinerte, Baiba Zālīte, Maira Liepiņa, Diāna Breice, Kristiāna Ulme, Marita Puļļa, Zane Krīgere, Luīze Berga, Santa Ivanova, Kristīne Runce, Nadežda Mieze, Sanda Andersone, Linda Alksne, Maruta Gailīte, Ilmārs Prūsis, Artūrs Baikovs, Gatis Melbārdis, Jānis Delviņš, Ričards Ciršs, Edžus Kravalis, Mārtiņš Velps, Emīls Stanis, Kārlis Vēveris.

 

 

 

12b12.B klase – Audzinātāja Evita Kornete, Agnese Dance, Laura Šaimardanova, Lelde Vilka, Ineta Leitāne, Zane Mickeviča, Rūta Zute, Anete Geduševa, Sabīne Dzenuška, Pēteris Eimanis, Kristiāna Anšmite, Klinta Krūkle, Nils Bergmanis, Artūrs Poddujevs, Gundars Rudzītis. Kristers Rags, Uģis Liepiņš, Toms Rozentāls, Kristers Grīnbergs.

 

 

 

 

12c12.C klase – Audzinātāja Aija Ignate, Kristīne Barona, Alīna Bormane, Marta Lizuma, Anna Rožnova, Iluta Ozola, Kristīne Razminoviča, Krista Dailidjonoka, Sandis Eglītis, Kristīne Suta, Kārlis Ruks, Kristaps Gūtmanis, Elīna Tauvēna, Juris Maņihins, Zane Zālīte, Rūta Vorpa, Aksels Edgars Loks, Rūdolfs Roķis, Uvis Kalniņš, Jānis Kalpaks, Emīls Adata, Mārcis Pikšēns, Toms Ailts, Dagnija Jukāme, Daniels Veremejs.

 

 

 

12d12.D klase – Audzinātāja Solvita Saule, Kitija Paliepa, Sintija Bogdānova, Liene Podreza, Krista Gromova, Amanda Briksne, Dace Mirošņičenko, Gerda Bīviņa, Kristīne Sēne, Sintija Kļaviņa, Zanda Saulīte,Laura Medvide, Ilona Pincere, Anžela Geļjanu, Rita Dembovska, Madara Ribozola, Kitija Dubkeviča, Ieva Putniņa, Jānis Drevinskis, Toms Veličko, Oskars Tupuriņš, Toms Ķikulis, Reinis Alksnis.

 

 

 

12.eee12.E klase – Audzinātāja Ināra Punkstiņa, Mārtiņš Beķeris, Lauma Budovska, Monta Baumane, Tīna Ciemiņa, Jānis Mateuss, Artūrs Pokkers, Dārta Ansone, Mārīte Nille, Alise Šica, Agnese Mālniece, Jūlija Ovčiņņikova, Roberts Ziediņš, Viesturs Laimīte, Marks Vāpa, Kalvis Penka.

 

 

 

 

12f12.F klase – Audzinātāja Ilva Lakuča, Elvijs Beikmanis, Haralds Ādamsons, Sintija Spalviņa, Sintija Serdāne, Ģirts Pēčs, Liene Pavlovska, Madara Ozola, Justīne Ķīķere, Diāna Pašule, Linda Zaķe, Rimma Ševčenko, Rihards Šķilts, Eva Rozentāle, Jānis Zūlis, Mairis Juražs, Mārtiņš Kalniņš, Jānis Briņķis, Liena Laure, Agnese Geduševa.

 

 

 

 


2013. gads (41.izlaidums)

12.a201312.A klase- Audzinātāja Baiba Tīlena un Aija Ignate, Emīls Arsts, Gusts Bērziņš Ritvars Paija, Ieva Dukure, Linda Balaško, Laura Anna Allika, Baiba Dumbrauska, Ieva Priede, Līga Valdmane, Anete Ādamsone, Marta Saliņa, Liene Jakobsone, Mārtiņš Esīte, Jūlija Lavrena, Agnese Jansone, Justīne Poda, Velta Kušķe, Deniss Berķis, Elīna Kajaka, Laura Vikmane, Sabīne Savurenkova, Ilze Jākobsone, Rūdolfs Baltais, Elvis Puroms, Laura Ķerpe, Jānis Jermacāns, Liāna Priedīte, Oskars Vidovskis, Dāvids Ņikitins

 

 

12.b201312.B klase – audzinātāja Ināra Bērziņa, Kristīne Eglīte, Krists Jevtins, Maira Meļņikone, Karīna Zilēviča, Uvis Paulis, Līga Bērziņa, Agris Žondaks, Laura Pidika, Roberts Priedītis, Jānis Keišs, Nils Māris Putniņš, Signe Želneronoka, Elvis Balodis, Ieva Kļaviņa, Madara Eglīte, Ringolds Kalniņš, Karīna Spunde, Adriana Bambāne, Santa Kandavniece, Kārlis Krauze.

 

 

 

 

12c201312.C klase – audzinātāja Agita Zariņa, Saimons Jēgers un Jānis Zirnis, Kristīne Liepiņa, Renāte Buka, Ieva Ķīkule, Mārtiņš Onskulis, Jana Zvirbule, Dairis Ceriņš, Kristiāna Krūmiņa, Alise Eicēna, Valters Ļubiskis, Inga Zariņa, Ivars Brusovs, Dārta Renāte Vītola, Daniels Jānis Justs, Raivis Vavžiks, Pēteris Melbārdis, Elvis Čukurs, Lana Kaimiņa, Beatrise Bite, Anna Ruka, Augusts Kārkliņš, Terēze Pavloviča, Laura Kalniņa, Gerda Gerharde

 

 

 

 

12.d201312.D klase – audzinātājs Juris Mūrnieks, Jana Zīle, Viktorija Ivanova, Eva Vavžika, Mairis Kārkliņš, Juta Horste, Anda Koka, Dana Babiļonoka, Justīne Grantiņa, Kate Kuzņecova, Rebeka Ivaško, Kristaps Kociņš, Henriks Rektiņš, Guna Kajaka, Klāvs Kļaviņš, Sintija Velme, Kristīne Dundure, Ritvars Irmejs.

 

 

 

12.f2013

12.F klase – audzinātāja Inga Mudele, Ģirts Dubults, Edgars Gaspars, Ralfs Eglītis, Zane Zute, Krista Miķelsone, Katrīna Pētersone, Ilona Ivanova, Liene Subatele, Zanda Prūse, Artūrs Zaporožecs, Linda Priedīte, Linda Gagaine, Roberts Strazdiņš, Jānis Jirgensons, Anna Stahovska, Ilva Centere, Jānis Pāže, Rūdolfs Perkons, Kristiāna Kripēna, Anna Krasovska, Emīls Vanags, Zane Hermane, Baiba Ozola, Una Zane Vaļģe.

 

 

 


2014. gads (42. izlaidums)

12a12. A klase – audzinātāja Sandra Gredzena. Lelde Vējiņa, Lāsma Mangule, Rasa Lūse, Anete Spalviņa, Annija Apine, Santa Ķepsne, Eva Eglīte, Marta Baiba Rutkovska, Gints Dreija, Rodijs Kuzmins, Dāvis Mālnieks, Elvis Poruks, Ģirts Cielēns, Armands Lapsa, Dāvis Dakša, Romāns Voroņins, Kristers Briedis.

 

 

 

etons_12b 
12. B klase – audzinātāja Ināra Veita. Krista Annija Rence, Diāna Rutka, Elīza   Auniņa-Blaumane, Elvita Ķestere, Kristīne Bezdelīga, Evita Ķirse, Agita Leitāne, Inita Zusāne, Jānis Liepiņš, Kārlis Šilde, Hermanis Banders, Elvijs Belovs, Sandija Sondare,Karīna Šurma, Raimonds Ķēniņš.

 

 

 

12c12. C klase – audzinātāja Baiba Priedīte. Artūrs Dāvis Paeglis, Sergejs Kutiščevs, Kārlis Roķis, Rolands Markus, Aleksandrs Ozols, Lana Kutiščeva, Vija Viola Gnennija, Lelde Semjonova, Kristiāna Janševska, Laura Balinkeviča, Lana Šišlo, Līva Ciemiņa, Agnese Liepiņa, Meldra Gudina, Ance Spiģere, Linda Jemašova, Jānis Ozols, Klāvs Ozols, Kristaps Vaskis, Kristaps Dubults, Dāvis Krišjānis Muska, Kristaps Pelcbergs, Kristaps Skrastiņš.

 

 

 

12d12. D klase – audzinātāja Gita Apsīte. Dāvids Bantersons, Katrīna Šelkovska, Santa Baltiņa, Toms Vincukovs, Sindija Liepiņa, Emīls Henrijs Taube, Artis Lipāns, Agnese Barkovska, Zane Kronberga, Oto Samušs, Laine Spuldzeniece, Aira Olševska, Arvīds Bušs, Anita Straume, Mārcis Gāters, Lāsma Grīva, Helga Ķemme, Karīna Sidorova, Einārs Liepiņš, Kristiāns Petrovskis, Laura Juhņeviča, Krista Zēmele, Andrejs Puško, Jurģis Bormanis, Dāvis Zūlis.

 

 


2015.gads (43.izlaidums)

12A12. A klase – audzinātāja Anda Asafreja. Anckins Mareks, Aumeistare Ance Roze, Balode Tince, Bērziņa Elīna, Blaua Marta, Čerņevskis Lauris, Daukste Evija, Dukaļska Santa, Fatejeva Karīna, Jeršova Diāna, Juitinovičs Jānis, Justamente Zane, Kleimane Evija, Kvetkovskis Kaspars, Lazdiņš Pauls Tenis, Liepiņa Laura, Medvedska Laura, Ņikiforovs Vladislavs, Pēčs Matīss, Poļaka Kristīne, Rūtenberga Paula, Sēne Agnese, Sermule Inese, Timuka Sabīne,Vatuļins Ābels,Vilkotis Justs Silvesters,Vilmute Zenta Eva, Žukovskis Emīls
 

 

12B12.B klase – audzinātāja Ārija Ķīse.Amoliņa Lita,  Baldiņa Justīne, Belousovs Dagnis, Bērziņš Jānis Mārtiņš, Cēsniece Madara, Jākobsone Sintija, Lenšs Dāvis, Liepiņa Eva, Podziņš Toms, Ruska Marta, Sambure Justīne, Sīmane Maija, Stepulāne Sabīne Jana, Strazdiņš Sandis, Šmeļa Alise, Vilcāns Emīls, Zaula Sintija
 

 

 

 

12C12.C klase – audzinātāja Guna Taube. Ancāne Sintija Kintija, Apsītis Renārs, Barisa Telma Amanda, Bergmanis Bruno, Bogdānova Arta, Čākurs Alvis, Daugule Zane, Jencīte Kristīne, Jirgensons Elvis, Lakučs Kalvis, Lukjaņenoks Kristaps, Maļikena Marta, Mucenieks Jānis, Nikolaičuka Marta, Seržāne Amanda, Upītis Harijs Kristers, Veinbergs Miks,  Vēvere Inga
 

 

 

 

12D12.D klase – audzinātāja Ilze Šteinberga. Alens Edgars, Bisenieks Didzis, Geļjanu Viktors, Grasmane Elvīra, Jone Kristīne, Kļavenieks Arnolds, Kostevičs Vladis, Krīgers Kristens, Negribe Ilze Ella, Nīmants Mārcis, Pēlmanis Kristers Ralfs, Saulītis Edijs, Strēlis Mārtiņš Andrejs, Šarova Elīna, Vējiņa Andra Diāna, Vīksna Dita, Zariņš Kristers, Zemītis Toms
 

 
 

 


2016.gads (44.izlaidums)

12A12. A klase – audzinātāja Evija Kārkliņa. Ādamsone Ilze, Ceplītis Viesturs Aldis, Ciguzis Kristaps, Cipruss Niks, Erģe Agnese, Grigone Krista, Grūbe Rūta, Kiršblūms Heinrihs Jānis, Kovaļova Aleksandra, Krūze Elvis, Lācis Rūdolfs Dāvis, Litte Keitija, Maurīte Līga, Melbārde Laura, Miška Egija, Ozola Zanda Undīne, Ramata Rūta, Rozītis Ralfs Aigars, Silanža Evelīna
 

 
 

 
12C_6785_2712. C klase – audzinātāja Sandra Krūze. Abrasimova Sāra Annija, Brauķe Lāsma, Čama Justīne, Čepule Kitija, Čukure Elīna, Eliāss Jānis Valdemārs, Golovina Una, Grīva Kristers, Irbe Marita, Leitens Gunvaldis, Liepiņš Mikus Dāvis, Ločmele Rovena, Lūsiņš Egils, Miezīte Lauma Elza, Miķele Ilona, Oliņa Monta Paula, Puriņa Linda, Putniņš Edvards, Puzanova Elīna, Rodionova Sanita, Samule Dana, Strode Līva, Tiščenko Tatjana, Trofimova Albīna, Zēmele Kitija, Zīverte Sabīne Anna
 

 

 
12D_6508_2212. D klase – audzinātāja Ilze Dukure. Daugule Paula Luīze, Dubra Ivo, Eglīte Kintija, Kauliņa Anna Aiva, Kociņa Linda, Krilova Veronika, Lībiete Santa, Ļebedeva Ksenija, Mangule Katrīna Anna, Melbārde Justīne Daiga, Moliņa Elīna, Putniņš Aksels, Rēdmane Agate, Reide Evisa, Riekstiņš Raimonds, Sīmane Laura, Stauvere Paula Senda, Tupuriņa Katrīna Anna, Vārna Karīna, Virse Sindija, Volde Santa
 

 
 

 
12E_6465_1812. E klase – audzinātāja Ilze Melne. Berga Kristīne, Bērziņš Jānis, Bogdanovs Jānis, Fūrmane Evita, Knospiņa Ilvija, Murīsa Kristiāna, Ozola Baiba, Petrovskis Artūrs, Piziks Miķelis, Reikmane Liāna, Silenieks Henrijs Eduards, Teteris Toms, Uļjanovs Artis, Vaite Monta Krista, Vavžika Dinija, Vītoliņš Matīss Daniels, Ziemele Kristiāna
 

 
 

 
12F12. F klase – audzinātāja Inta Kudure. Ansons Dāvids Ulfs, Baranovska Madara, Batjala Viktorija, Bezdelīga Elīna, Čauva Emīls, Dzenis Artūrs, Goldberga Laura, Japiņa Dace, Juhņeviča Dana, Jurjāne Elvita, Kalniņa Elīna, Kukere Sindija, Ķerpe Jolanta, Mālnieks Matīss, Mežjāne Santa, Pelse Vendija, Sārs Aldis, Umbraško Madara, Vergina Samanta, Zajancevs Rolands
 

 


2017.gads (45.izlaidums)

12A12. A klase – audzinātāja Agita Ziņģīte, Mārtiņš Riss, Kristers Leitlands, Lāsma Liepiņa, Monta Sorokina, Santa Esmeralda Vilne, Lauma Tipāne, Dina Anckina, Elēna Dmitrijeva, Kristiāna Lismane, Jana Drevinska, Betija Zariņa, Anna Paula Punkstiņa, Egija Ļuļēna, Diāna Sergējeva, Elīna Anna Oļehnoviča, Dāvids Kļaviņš, Anna Vintēna, Sanita Kvitka, Oskars Šarlans, Arvis Kārkliņš, Kristaps Virskulis, Daniela Branka, Salvis Jevdokimovs, Rihards Šmits, Niks Krīpers, Inga Grigone, Maksis Elvis Pētersons.
 

 

12B12.C klase – audzinātāja Eva Pētersone, Matīss Slikšjānis, Kecija Vatuļina, Viktorija Smirnova, Betija Siliņa, Lelde Šuma, Karīna Davletšina, Rihards Kūlīts, Elīza Spurdziņa, Anda Ielīte, Ieva Berga, Zane Paparde, Baiba Vebruāle, Markuss Eglītis, Zane Zeldere, Ivanda Viktorija Hudjakova, Elīza Ance Muska, Ziedīte Dreimane, Tessa Dobre, Monika Oļeha, Emīls Zālītis, Emīls Liepiņš, Renārs Bole, Rebeka Tetere, Santa Bogdānova, Niks Sičiks, Kristaps Naglis.
 

 

 


Absolventu fonds

2016.gadā daļa aktīvo V.4.V./VPĢ absolventu dibināja “ABSOLVENTU KLUBU”, lai regulāri atbalstītu skolēnus un skolotājus ceļā uz izcilību.

Nodibinājuma mērķi:

  • labdarība;
  • izglītības, zinātnes un kultūras veicināšana;
  • sporta atbalstīšana;
  • talantīgo, trūcīgo un sociāli maznodrošināto VPĢ skolēnu labklājības celšana;
  • VPĢ mācību procesa attīstība un materiāltehniskā nodrošinājuma uzlabošana;
  • atbalsts strādājošiem skolotājiem un skolotājiem – pensionāriem.

Fonda Goda biedri ir Jānis ĶīsisEdvīns DanovskisIeva un Mečislavs Maculēviči, kuri līdz šim nesavtīgi atbalstījuši skolu, virzot skolēnus uz visaugstāko mērķu sasniegšanu.

Ja vēlies atbalstīt savu skolu, ziedo “VPĢ absolventu fondam”!


VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS ABSOLVENTU FONDS

Reģ. nr.: 40008250209

Juridiskā adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera, LV-4201

Banka: AS “SEB banka”

SWIFT kods: UNLALV2X

Konts: LV42UNLA0050024082576